Plusy i minusy po Arce

Dodano przez Shellu | 18 listopada 2014 11:07
Licznik odwiedzin: 2042

W meczu z Arką dostrzec mogliśmy zarówno elementy pozytywne, jak i negatywne. Powiedzmy, że wyszło na zero, jest kilka rzeczy do poprawy, ale kilka też takich, które już zostały poprawione.

Plusy:
+ Prowadzenie gry – ktoś może się śmiać, ale to wcale nie jest regułą, że nasz zespół przyjeżdża do innego miasta i to raczej przeciwnik dostosowuje się do nas niż odwrotnie. Oczywiście nie wynikało z tego nadmiernie dużo, ale warto o tym wspomnieć.

+ Sytuacje – przypomnijmy sobie takie spotkanie w Grudziądzu z poprzedniego sezonu, kiedy GKS nie oddał celnego strzału na bramkę. W tym kontekście świetne sytuacje z początku meczu pokazują, że jest spory postęp. Inna sprawa, że nie były wykorzystane.

+ Lewa strona – bardzo fajnie wyglądała współpraca Bartosza Sobotki i Rafała Pietrzaka, dzięki czemu ten pierwszy mógł śmiało podłączać się do przodu.

Minusy:
– Wynik – my tu gadu gadu o rozwoju drużyny, ale punkty jak uciekały, tak uciekają dalej….

– Nieskuteczność! – Kujawa, Pietrzak już na początku meczu mogli ustawić to spotkanie. Zwłaszcza ten pierwszy jednak fatalnie przestrzelił, a potem to się zemściło.

– Zeszło powietrze – po bardzo dobrym pierwszym fragmencie meczu, po utracie bramki zdecydowanie opadła mobilizacja. Gra już nie była tak agresywna, szybka i zadziorna, a gdynianie zaczęli atakować coraz bardziej.

– Zmiennicy – znów to powtórzymy. Absolutnie nic nie wnoszą do zespołu już od wielku kolejek. Zarówno Bodziony, Zapotoczny, jak i Ceglarz nie dali zespołowi nic, a Bodziony jeszcze fatalnie psuł rzuty wolne.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*