Plany przygotowań Górnika

Dodano przez Jarecki | 8 stycznia 2020 11:00
Licznik odwiedzin: 310

Górnik Zabrze wyjedzie na obóz przygotowawczy na Cypr, podczas którego ma wypracować formę na druga połowę sezonu. W planach zabrzanie mają  rozegrać siedem  sparingów.

Przygotowania do rundy wiosennej piłkarze Górnika Zabrze rozpoczną 8 stycznia. 11 stycznia zostanie rozegrany pierwszy mecz kontrolny z Banikiem Ostrava. 15 stycznia zabrzanie wylecą na 10-dniowy obóz przygotowawczy do cypryjskiego Ayia Napa. Podczas zgrupowania zostanie rozegranych pięć meczów sparingowych z: Diosgyori VTK (Węgry), AS Trencin (Słowacja), FK Teplice (Czechy), CF Chindia Targoviste (Rumunia) i AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (Rumunia). Po powrocie do Polski Górnicy trenować będą na obiektach własnych. Ostatni mecz kontrolny odbędzie na wyjeździe z Red Bull Salzburg.

Dalej nie jest też wyjaśniona sytuacja z nowym kontraktem dla Angulo. Sytuacja jest do tego stopnia niepewna, że Stowarzyszenie Socios Górnik zaoferowało 100 tys. złotych na kontrakt dla zawodnika oraz zaprosiło do wsparcia akcji wszystkich kibiców Górnika Zabrze.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*