Piotr Kieruzel o meczu

Dodano przez Shellu | 21 marca 2015 18:31
Licznik odwiedzin: 1870

Po meczu z Chojniczanką rozmawialiśmy też z obrońcą rywali – Piotrem Kieruzelem.

Mecz przebiegał falami, w końcówce pierwszej połowy GKS objął inicjatywę i prowadzenie, w drugiej to wy od początku ruszyliście na przeciwnika.

Wiedzieliśmy, że Piotrek Petasz potrafi bardzo dobrze uderzać z rzutów wolnych i uczulaliśmy się na to. Uderzył jednak z dalszej odległości i piłka po rykoszecie wpadła do bramki.

Jesteście twierdzą nie do zdobycia, a GKS w poprzednich sześciu meczach zdobył jeden punkt. W tym kontekście wynik chyba nie jest dla was zadowalający.

Rzeczywiście GKS nie miał ostatnio dobrej serii, ale wiedzieliśmy, że ta drużyna jest dobrze poukładana. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy, ale po przerwie zmieniliśmy sposób gry, zaatakowaliśmy GKS wyżej i efektem tego była wyrównująca bramka.

Macie “dobre” doświadczenia z Antoninem Buckiem z poprzednich spotkań. Dlaczego nie zdołaliście umieścić piłki w pustej bramce, gdy golkiper wybrał się na wycieczkę?

Miałem dobry ogląd sytuacji i widziałem, że Tomek Mikołajczak mimo tego wyjścia bramkarza nie miał za bardzo miejsca, by uderzyć. Wbrew pozorom była to trudna sytuacja do oddania strzału.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*