[PIŁKARKI] Kolejne zwycięstwo naszych Pań

Dodano przez Tommaso | 13 października 2019 14:59
Licznik odwiedzin: 272

Po przerwie na reprezentacje wróciła do gry Ekstraliga kobiet. W tej kolejce GieKSa podjęła na boisku Podlesianki drużynę AZS-u Wrocław.

W pierwszej połowie gospodynie spotkania zdecydowanie przeważały. Już w 8. minucie silnym strzałem Kingi Kozak zdobyliśmy prowadzenie. Wrocław poza przerywaniem gry i wybijaniem piłki nic więcej nie był w stanie pokazać. GieKSa raz za razem atakowała, ale brakowało skuteczności, pierwsza połowa zakończyła się więc wynikiem 1:0. Po przerwie goście wzięli się za odrabianie strat, czego efektem w 60. minucie była bramka na 1:1. Katowiczanki nie zadowalały się jednak remisem i raz za razem atakowały rywalki. Bramka na 2:1 padła po samobójczym trafieniu w 79. minucie.

Ostatecznie GKS wygrał spotkanie 2:1! Było to szóste zwycięstwo w tym sezonie. Kolejny mecz rozegramy w Krakowie z drużyną AZS-u UJ.