Piekarczyk i Niciński o meczu

Dodano przez Shellu | 6 czerwca 2015 19:05
Licznik odwiedzin: 1973

Niepocieszony po meczu GKS z Arką był trener gości Grzegorz Niciński. O szczęściu natomiast mówił Piotr Piekarczyk. Oto co do powiedzenia mieli obaj trenerzy.

Grzegorz Niciński (trener Arka Gdynia):
Powiem tak nieskromnie, czujemy niedosyt. Rozegraliśmy najlepsze spotkanie w tej rundzie i jestem bardzo zadowolony z postawy zespołu. Mniej z niewykorzystanych sytuacji z rzutem karnym włącznie. Myślę że mecz był otwarty do samego końca, szkoda, że nie udało się wygrać. Wiedzieliśmy z kim gramy, bo GKS ostatnie dwa mecze wygrał 3:0, ale jestem zadowolony i przy lepszej skuteczności mogliśmy wygrać.

Piotr Piekarczyk (trener GKS Katowice):
Czułem że ciężar gatunkowy po utrzymaniu w lidze będzie wyglądał inaczej. Ten mecz mogę skwitować że dobrze że zremisowaliśmy, bo mieliśmy mnóstwo szczęścia. Musimy też podziękować Dobrolińskiemu. Wezmę też trochę winy na siebie, bo w ostatnich meczach pierwsze połowy były słabe, co brałem na karb obciążeń i świeżości. Teraz te obciążenia były słąbsze, nawet dałem drużynie dwa dni wolnego. Ta kwestia poszła nie tam gdzie trzeba. Z życia wiem, że luz działa pobudzająco na świeżość, ale teraz było to nietrafne, ale powody mogły być też inne.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*