Piekarczyk i Jabłoński o meczu

Dodano przez Shellu | 17 maja 2015 18:14
Licznik odwiedzin: 1663

GKS Katowice przegrał w Ostródzie 0:1, choć był zespołem lepszym. Na konferencji prasowej spotkali się trenerzy, którzy kiedyś toczyli zaciekłe boje jako szkoleniowcy GieKSy i Legii Warszawa. Oto co mieli do powiedzenia po niedzielnym spotkaniu.

Piotr Piekarczyk (trener GKS Katowice):
Przegraliśmy mecz, którego nie powinniśmy przegrać. Nie mogę mieć pretensji do chłopców, bo zostawili kawał zdrowia na boisku. Brakowało nam kropki nad i w tych sytuacjach pod bramkowych. Sam Przemek mógł rozstrzygnąć losy tego meczu, Wołkowicz, Goncerz też mieli sytuacje. Stomil Olsztyn czekał jak wyrachowany lis na nasz błąd i stało się. Mecz na pewno pod nasze dyktando, ale tak jak powiedziałem – zabrakło kropki nad i.

Mirosław Jabłoński (trener Stomilu Olsztyn):
Pierwsza połowa to był mecz szachów. Obawialiśmy się zespołu GKS Katowice, ponieważ ostatnio dobrze grali i wygrywali. Istotne było to, że są kreatywni, stwarzają sobie wiele sytuacji bramkowych i tego chcieliśmy uniknąć. Pierwsze 20 minut mogłem być zadowolony z gry swojego zespołu. Plan był realizowany tak, jak sobie to założyliśmy. Później oddaliśmy inicjatywę i to już było groźne. Dobrze, że mieliśmy trochę szczęścia, bo ten strzał w słupek mógł się zakończyć bramką i wtedy trzeba byłoby się dużo napracować, żeby to odrobić. W przerwie miałem pretensje do zawodników, że za mało stwarzamy sytuacji, że za wolno gramy piłką. W drugiej połowie było z tym trochę lepiej no i decydujące okazały się pojedynki 1 na 1, no i po takim wygraniu piłki i podaniu od Karola Żwira – w takich sytuacjach Kowal jest bezbłędny. Mogliśmy też podwyższyć po strzale Romana Machulenki i to zwycięstwo byłoby bardziej okazałe, ale chyba nie zasłużyliśmy na wyższe. Mecz był wyrównany – kto strzeliłby bramkę, ten by wygrał – strzeliliśmy my i bardzo się z tego cieszymy.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*