„Piątka dla GieKSy?” – mecz o wejście do strefy awansu

Dodano przez Shellu | 21 listopada 2020 15:02
Licznik odwiedzin: 501

Jutro w ramach rozgrywek drugiej ligi czeka nas mecz (prawie) na szczycie. Spadkowicz z pierwszej ligi – Wigry Suwałki podejmie GKS Katowice. Dla katowiczan będzie to okazja wskoczenia – po raz pierwszy w sezonie – do strefy awansu.

Zespół Rafała Góraka notuje ostatnio serię czterech zwycięskich meczów z rzędu. Dodatkowo trzy z nich – z Kaliszem, Błękitnymi i Śląskiem – były zwycięstwami efektownymi, po bardzo dobrej, ofensywnej grze. Zwyżka formy piłkarzy GieKSy jest widoczna, ale spotkanie z Wigrami będzie trudniejszym egzaminem niż poprzednie.

Wigry w ostatnim czasie lepiej prezentują się na wyjazdach niż u siebie. Z ostatnich pięciu delegacji, piłkarze Dawida Szulczka przywieźli komplet punktów! U siebie natomiast dwa ostatnie mecze to remis 0:0 z Chojniczanką i porażka 1:2 z Sokołem Ostróda. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu jest Kamil Adamek, jednak zawodnik ostatni mecz rozegrał ponad miesiąc temu.

Ostatni raz oba zespoły mierzyły się dwa sezony temu – w spadkowym sezonie GieKSy. Katowiczanie pokonali Wigry u siebie 2:0, w takim samym rozmiarze suwalczanie pokonali GieKSę u siebie.

Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko i miejmy nadzieję, że z piątym zwycięstwem z rzędu GieKSy.

Wigry Suwałki – GKS Katowice, niedziela 22 listopada 2020, godz. 15.00

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*