Petasz: Nie wszedłem dobrze w mecz

Dodano przez Błażej | 28 marca 2015 20:36
Licznik odwiedzin: 2875

Po meczu z Wisłą Płock przed dziennikarzami stanął Piotr Petasz. Przeczytajcie, co miał do powiedzenia pomocnik GieKSy w tym meczu.

Petasz: Decyzje sędziów już w meczu z Chojnicami nie były dobre. Tam była ręka na karny tutaj przy pierwszym faulu rywal poszedł na wślizgu, ja nie miałem możliwości ominięcia jego nogi i ją nadepnąłem. Nie było to celowe zagranie, takich fauli jest wiele. Od początku meczu sędzia za mną chodził i czekał by dać mi żółtą kartkę. Osobiście nie wszedłem dobrze w mecz, nie wyglądało to tak jakbym sobie tego życzył. Mieliśmy proste błędy techniczne i to też nie pomagało nam dzisiaj. Wymagamy od siebie więcej, ja również od siebie wymagam więcej. Muszę o tym meczu zapomnieć i wziąć się do roboty. Są takie dni jak dzisiaj, że człowiek chce a nie wychodzi, wszystko jest na przekór i dziś takie miałem odczucie. Miałem jedną okazję, w której starałem się z pola karnego celować w światło bramki. Źle jednak uderzyłem i piłka poszła nad bramką. Takie sytuacje muszę wykorzystywać. Przy dalszych stałych fragmentach gry mamy swoje rozegrania, dlatego szukałem partnerów a nie strzelałem. Tutaj jednak również zabrakło nam czegoś by zrobić różnicę w tym meczu.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

6 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Piotrek — 31 marca 2015 @ 21:48

    Piotrek Petasz, Piotrek trzymaj się.

  2. Fifi — 31 marca 2015 @ 11:24

    Chłopie nie przejmuj się! Jesteś naszym najlepszym zawodnikiem, dzięki Tobie każdy rzut rożny i rzut wolny staję się okazją do strzelenia bramki, a nie jak było wcześniej tylko do zabójczej kontry. Pamiętaj tylko, że połowa naszej drużyny to nawet nie biegacze, a każdy rywal zrobi wszytko, żeby Cię skopać. Dopóki będzie widać twe zaangażowanie, jesteśmy z Tobą !

  3. sambor — 28 marca 2015 @ 20:49

    ja pier….e))jaki ty jesteś gościu żałosny.

 

Dodaj komentarz

*