Pamiętny sędzia poprowadzi jutrzejszy mecz

Dodano przez GoT | 30 marca 2012 14:32
Licznik odwiedzin: 1531

Jutrzejszy pojedynek GieKSy z Dolcanem poprowadzi Pan Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

Arbiter ten prowadzi mecze na szczeblu I ligi od 2008 roku. W roku swojego debiutu na tym szczeblu rozgrywek sędzia Złotek prowadził pamiętny mecz pomiędzy GKS-em z Katowic, a GKS-em z Jastrzębia. Arbiter przerwał wtedy spotkanie w 52 minucie przy prowadzeniu gospodarzy 1:0, w konsekwencji czego mecz został rozstrzygnięty walkowerem na korzyść gości. Powodem przerwania meczu było zranienie sędziego liniowego jedną z rzuconych na murawę serpentyn.

Sędzia ze Stalowej Woli prowadził w sumie pięć meczów GieKSy, z czego Katowiczanie trzykrotnie przegrywali, jednokrotnie remisowali i wygrywali. Co ciekawe wygrana miała miejsce w meczu z Dolcanem Ząbki. Będzie to pierwszy mecz naszej drużyny prowadzony przez Pana Złotka w tym sezonie.

Sobotni pojedynek będzie dziesiątym prowadzonym przez tego sędziego w obecnych rozgrywkach. W poprzednich dziewięciu trzy kończyły się wygranymi gospodarzy, jeden gości, aż pięciokrotnie rywalizujące jedenastki dzieliły się punktami.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*