Post scriptum do meczu z Dolcanem

Dodano przez Błażej | 28 października 2014 19:15
Licznik odwiedzin: 2088

Mecz z Dolcanem to już historia. Nową GieKSa będzie pisać pod wodzą nowego trenera. Zamykając już temat tego meczu poczytajcie nasze luźne spostrzeżenia z soboty.

1.Wielkie Gran Derby za nami…. tzn. klasyk pierwszoligowy GKS-DOlcan. Drużyny bardzo często spotykały się w I lidze i można niestety powoli mówić, że takie spotkanie to będzie klasyk pierwszej ligi

2.Mecz z Dolcanem był rozgrywany w porze Real-Barcelona. Przed meczem były obawy, że hit przed TV przyciągnie więcej kibiców GieKSy niż na stadion. Wydaje nam się, że nic takiego nie miało miejsca i kibice zgodnie wybrali mecz GieKSy:)

3.Redaktorzy GieKSa.pl starali się nie nasłuchiwać wieści z Madrytu. O ile na trybunie prasowej nie było z tym problemu o tyle zabawę popsuł jeden z dziennikarzy na konferencji. Donośnym głosem oznajmił wszystkim, że Real prowadzi i bramkę strzelił Cristino.

4.Po meczu, gdy piłkarze schodzili do szatni wiele nerwów wykazywał Anton Bucek- na jego zachowanie możemy mu tylko odpowiedzieć “Anton, zjedz Snickersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć”

5.Po meczu odbyła się tradycyjna konferencja. Jak na katowickie warunki padło dużo pytań do trenera Moskala. Życzymy sobie by dziennikarze zawsze wykazywali taką chęć do zadawania pytań.

6.W dentystę na meczu zabawił się GieKSik. Za swoje zachowanie w stosunku do kibiców gości GieKSik dostał pouczenie od ochrony. Jeszcze parę takich akcji i GieKSik będzie musiał dopingować GieKSę zza płotu.

7.Zaraz po meczu trener Bahr rozmawiał z kierownikiem obiektu, i pytał go czy będzie od razu gasić światło… Czyżby przeczuwał zmianę na stanowisku trenera?

8.Sporo do powiedzenia ma po meczach GieKSy nasz znakomity bokser Grzegorz Proksa. Udziela się on na tweterze i trafnie komentuje zarówno grę GieKSy jak i to, co dzieję się wokół drużyny. Życzylibyśmy sobie by zamiast na rowerki do siłowni piłkarze trafili kiedyś na trening z Grzegorzem.

9. P.s czekamy na wybór nowego trenera.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*