Otwieramy zapisy na listę mailingową GieKSa.pl

Dodano przez kosa | 31 marca 2020 14:38
Licznik odwiedzin: 435

Po prawie dwumiesięcznej fazie testów udostępniamy możliwość zapisania się na newsletter GieKSa.pl. 

Testy polegały na wysyłaniu maili do osób zarejestrowanych na forum kibiców. Wiadomości wysyłane były w każdy czwartek. Na liście zostawiliśmy wszystkich tych, którzy choć raz otworzyli maila od nas. Testy były dla nas niezbędne z kilku powodów – musieliśmy sprawdzić, czy wszystko gra technicznie; przygotować formularz do zapisów, ale przede wszystkim sprawdzić naszą wytrwałość. Na razie jest dobrze – nie opuściliśmy ani jednej wysyłki, a i wiadomości zwrotne od Was były bardzo pozytywne. 

Z założenia chcemy zostawić częstotliwość taką, jaka była na testach – jeden raz w tygodniu w czwartek. Maile zawierać będą najważniejsze informacje związane z GieKSą z ostatnich siedmiu dni. Wymagane jest podanie e-maila, imienia/pseudonimu (wybierz po prostu sam/sama, jak mamy się do Ciebie zwracać) oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie od nas wiadomości. Informacja o pełnoletności jest jedynie dla nas – zapisać na listę mogą się także osoby niepełnoletnie. Po zapisie powinien przyjść mail, w którym trzeba potwierdzić zapisanie się do listy. Jeśli nie znajdziesz go swoje skrzynce, to sprawdź folder spam. Jeśli jesteś na naszej liście z forum i otworzyłeś już wcześniej chociaż jeden mail od nas, to nie musisz się ponownie zapisywać. Sprawdzić to można w prosty sposób – spróbuj zapisać się na naszą listę, a jeśli mamy już Ciebie w bazie, to wyświetli Ci się stosowna informacja. 

Oczywiście w każdej chwili można wypisać się z listy mailingowej – link do wypisania znajduje się w stopce każdego maila od nas. Zapraszamy do zapisów poniżej. 

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. FCDG — 31 marca 2020 @ 20:50

    ZrOBIONE

 

Dodaj komentarz

*