Ost(r)udzić zapędy Sokoła

Dodano przez Shellu | 26 lutego 2021 22:11
Licznik odwiedzin: 456

Już jutro drugoligowcy wracają do zmagań. GKS Katowice zmierzy się z Sokołem Ostróda, a mecz będzie rozgrywany jako ostatnia kolejka rundy jesiennej.

Katowiczanie zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli z pięciopunktową przewagą nad trzecim miejscem (ale czwarte Wigry mają jeden mecz mniej). Zespół Rafała Góraka zanotował w okresie przygotowawczym pięć zwycięstw, dwukrotnie zremisował i dwa razy przegrał. Na uwagę zasługiwało zwłaszcza zwycięstwo z ekstraklasową Cracovią.

Sokół Ostróda zajmuje ósme miejsce w tabeli z jednopunktową stratą do strefy barażowej. Podopieczni Piotra Jacka jesienią zanotowali kilka bardzo ciekawych wyników, jak choćby 4:0 w Grudziądzu, wygrana 2:1 w Suwałkach, czy po 3:0 u siebie z Chojniczanką i Hutnikiem. W sparingach zespół dużo strzelał i dużo stracił. Na uwagę zasługują dwa niecodzienne wyniki 6:4 – raz na korzyść z Jeziorakiem Iława, raz była to porażka z Wigrami.

Największą gwiazdą zespołu gości jest niewątpliwie Rafał Siemaszko, który najlepsze swoje momenty miał w Arce Gdynia – że wspomnimy tylko gola w dogrywce finału Pucharu Polski z Lechem oraz bramkę ręką, która zadecydowała o spadku z ekstraklasy Ruchu Chorzów.

GKS Katowice rozpoczyna wiosnę od dwóch meczów u siebie – z Sokołem i Hutnikiem, a potem następuje pauza. Ważne jest więc, aby w tych dwóch meczach zdobyć sporą liczbę punktów.

GKS Katowice – Sokół Ostróda, sobota 27 lutego 2021, godz. 17.00

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*