Ósma edycja „Zagraj na Bukowej”

Dodano przez kosa | 10 kwietnia 2018 08:49
Licznik odwiedzin: 1476

18 kwietnia startuje ósma edycja projektu „Zagraj na Bukowej”. Jest to akcja społeczna, która polega na organizowaniu przez klub darmowych treningów dla dzieci, a jej zwieńczeniem są Wielkie Finały na Bukowej. 

„Zagraj na Bukowej” to wspólny projekt GKS-u Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” oraz Urzędu Miasta Katowice. Pierwsza edycja została zorganizowana w 2013 roku. Tym razem projekt obejmie aż 20 lokalizacji treningowych w czterech miastach (Katowice, Mysłowice, Jaworzno i Imielin). Wielkie Finały odbędą się na Bukowej 2 czerwca przed meczem z Górnikiem Łęczna, a pojedynek decydujący o ostatecznym triumfie zostanie rozegrany na głównej płycie w przerwie pierwszoligowego spotkania. 

Treningi są otwarte dla wszystkich – niezależnie od płci i wieku, ale w Wielkich Finałach będą mogli wziąć udział jedynie zawodnicy z roczników 2005 i młodszych. Więcej szczegółów na temat projektu znajduje się na oficjalnej stronie (kliknij tutaj).

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*