Opinie z social mediów #3 – Podbeskidzie

Dodano przez Przewoz | 1 sierpnia 2022 12:00
Licznik odwiedzin: 320

Niestety tym razem nie udało się wywieźć z Bielska-Białej żadnych punktów. Opinie i komentarze kibiców po wczorajszym meczu zebrałem w popularnych social mediach i kibicowskim forum. Zapraszam!

Twitter

Mody Jason @ModyKoza
“Mega szkoda..Idealna sytuacja była przed przerwą żeby objąć prowadzenie.. Wtedy to TSP by było na musiku i kto wie jak by sie to potoczyło, mówi sie trudno i jedziemy dalej. W sobotę mecz z gorolami z Sosnowca,trzeba zrobić wszystko żeby 3pkt zostały w Katowicach”

Esther @Ester_Now
“Druga połowa, bardzo dobra, mocna, ambitna. Walka do samego końca. Bardzo szkoda, że nawet jednego punktu nie ma. Tak to widziałam ja.”

Facebook

Pyj Ter
“Po pierwszym meczu radość i zachwyt a teraz hejt… ogarnijcie się kibice sukcesu. Sezon jest długi a do końca jeszcze dużo spotkań. Do boju GKS!!! “

Pawel Kawa
“Szkoda tych wszystkich rozśpiewanych kibiców …”

Mateusz Mati Nizioł
“Szkoda bo sytuacje byly mozna bylo spokojnie komplet pkt wywiesc”

Łukasz Pawłowski
“Szkoda. Była walka, były szanse, zabrakło szczęścia.”

Forum

Addie96
“Nie ma co udawać, że mecz był wyrównany przez to, że mieliśmy swoje 15 minut na początku drugiej połowy, bo całą resztę meczu przewaga pod każdym względem była po stronie Podbeskidzia. Bokami jeszcze coś się udawało (choć skrzydła gospodarzy jeszcze groźniejsze), ale ciężko o zagrożenie środkiem bez Figla, z przecinakiem Repką, coraz słabszym Błądem i młodzieżowcem, który musi od razu wejść do pierwszego składu, bo z jakiegoś powodu nie dostał choćby kilku końcówek w poprzednim sezonie.”

koleś
“Będę to powtarzał co mecz, przez krótką ławkę będzie nam niezmiernie ciężko walczyć o baraże. Nie mamy zmiennika za Repke, bo Jaroszek gra na obronie i czekamy aż będzie zdrowy. Nie mamy drugiego rozgrywającego oraz lewego obrońcy. Niestety oszczędności robią swoje.”

Fuhrer
“No według statystyk pomeczowych w Polsacie, to my mieliśmy więcej strzałów (zarówno w ogóle jak i strzałów celnych). Nie była to jakaś duża różnica na naszą korzyść, ale jednak. W kornerach to już było duże wskazanie na nas. Przestrzeń może zdobywali, ale wyglądało to tak, że im na to po prostu pozwalaliśmy – czekając na przechwyt. Jak widać po statystykach to zdawało egzamin, bo częściej my oddawaliśmy strzał, lub mieliśmy rzut rożny grając trochę cofnięci, niż ,,zdobywające przestrzeń” Podbeskidzie. Na tym mokrym boisku nawet nie dziwię się, że tak to z naszej strony wyglądało.”

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*