Opinie z social mediów #18 – Miedź

Dodano przez Przewoz | 29 listopada 2021 14:30
Licznik odwiedzin: 233

Po drugiej z rzędu minimalnej porażce GieKSy zebrałem opinie kibiców w popularnych social mediach, którymi są tradycyjnie Twitter i Facebook, oraz na kibicowskim forum. 

Twitter

Yaro @OldTrafford1964
„Pierwsza liga, styl życia. Moje marzenie na ten rok, nie być na czerwono w 2021 roku, zimą około 4/5 transferów, bo każdy punkt jest na wagę złota. Już to przerabialiśmy.”

19_osqar_64 @osqarek
„Ogromny zawód przy Kudle, Kołodziejskim, Rogali, Urynowiczu, Kiebzaku i Woźniaku, chociaż, czy można to zwać zawodem skoro od początku sezonu są słabi? […]”

Krzysztof W. @oczkowkrz
„Miedź lepsza piłkarsko. Mnie też dziwi wystawienie Kudły. […]”

Michał Wysota @wysotam
„Dwa prowadzenia a jednak porażka z liderem 2:3. Dwa bliźniaczo stracone gole i proste błędy w obronie. Gdzie nasze DNA walki do końca? […]”

Facebook

Sebastian Świstowski
„Mecz z liderem na fali. Brawo GieKSa za walkę”

Pablo Honcu
„Bylem widzialem jest potencjal mecz na remis Gieksa wierze w spokojne utrzymanie na wiosne bez spiny.”

Marcin Kloc
„z gry niema sie co wstydzic”

Tomasz Baranek
„Wrócili do starej taktyki. Chcieli wygrać i przegrali. Trener miał rację, ta drużyna zdobywa punkty tylko jak muruje bramkę.”

Forum

Mayek
„Ok, teraz już gramy o utrzymanie 😉 Miedź gra inną pilke. Lepiej nią operują, mądrzej biegają, lepiej się ustawiają. Dużo pracy przed nami.”

Homer
„Tym razem Miedź nas trochę pouczyła. Pytanie czy nam finalnie czasu starczy żeby się nauczyć na tyle żeby się utrzymać. Najbardziej szkoda chyba tego momentu po drugiej dla nas bramce kiedy udało się przycisnąć i nawet zaczęło pachnieć trzecim golem dla nas, a tymczasem Miedź wyrównała. Słabo obrona, Kudła bardzo słabo. Trzeba się konkretnie wzmocnić zimą, tylko pytanie czy kogoś sensownego uda się pozyskać”

Addie96
„Zero zdziwienia, że trafił się mecz w którym już ewidentnie zawinił Kudła. Sama w sobie trójka obrońców miała dużo dobrych zachowań, ale jak są aż tyle czasu w niskiej obronie, to w końcu coś się musi wydarzyć. My niemal nie odbieramy piłek przed polem karnym, wszystko spoczywa na obrońcach. Chyba najbardziej na ich konto jak już to idzie trzecia bramka, ale jak najpierw będzie nas stać, by płacić tyle co Miedź, a potem znajdziemy zawodników adekwatnych do tych wypłat, to wtedy od nich będzie można wymagać, by nie dali się tak rozklepywać. […]”

Antek_Antuan
„Miedź prezentuje inny poziom niż my, no i Kudła nie pomógł. Szkoda kontry przy stanie 2:1. Nie ma co marzyć, czeka nas walka o utrzymanie przy mizernej frekwencja. Samiec-Talar fatalny poziom.

Gregg
„Ale zastanawiające są te zmiany.Sadowski grał dobrze to jeb ława, Królczyk dobrze bronił to jeb ława, na jakiej podstawie zostali odstawieni.”

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*