Oceny za mecz z Pogonią

Dodano przez Błażej | 21 września 2014 14:06
Licznik odwiedzin: 2610

Mecz z Pogonią już za nami, więc postanowiliśmy ocenić poszczególnych zawodników za występ w tym spotkaniu.

Dobroliński – 6,5 – Bramkarz nie miał za dużo pracy w tym meczu, przy bramkach nie miał nic do powiedzenia. Jedno małe nieporozumienie z Jurkowskim, gdzie piłka zaplątała się pod nogami. Na duży plus obrona strzału głową przy stanie 2:1 oraz wygarnięcie piłki napastnikowi przy sam na sam (3:1).

Pielorz – 5,5 – Słabszy mecz obrońcy GieKSy. W przodzie tradycyjnie mniej się udzielał. W obronie przy pierwszej bramce daleko od rywala (być może brakło asekuracji, gdyż Czerwiński był poza boiskiem). Przy drugiej bramce Pielorz był bliżej rywala, ale również nie zapobiegł dośrodkowaniu, po którym padła bramka.

Jurkowski – 6,5 – Solidny występ obrońcy, praktycznie bez większych błędów. Bardzo dobre wyjścia skracające pole gry i umożliwiające szybkie przechwycenie piłki.

Kamiński – 6,5 – Podobnie jak w poprzednich meczach często wychodził skracać pole gry i robił to bardzo dobrze. Mały błąd przy pierwszej bramce gdzie nie upilnował rywala. Przy drugiej wybił piłkę, ale zabrakło asekuracji pomocników przed polem karnym.

Pietrzak – 6,5 – Poprawny występ zawodnika na lewej stronie boiska. W obronie całkiem dobrze, w ataku zaliczył asystę przy golu Pitrego, parę razy bardzo dobrze włączał się do akcji ofensywnych.

Wołkowicz – 6,5 – Słabszy mecz niż w Bytovie. Pomocnik starał się grać na skrzydle, szarpał, ale miał mniej okazji do pokazania się. Dobrze wspierał Pietrzaka w obronie.

Nawrot – 5 – Zawodnik ma bardzo dobrą wydolność i całkiem niezły odbiór w środku pola. To, nad czym musi popracować solidnie to podania do partnerów. Parę razy Nawrot stracił piłkę w głupi sposób, czym dawał rywalom szanse na kontrę.

Duda – 7,5 – Defensywny pomocnik zagrał swój najlepszy mecz od dłuższego czasu. Aktywnie w odbiorze, stosował pressing na rywalach. Do tego zaliczył 2 asysty przy bramkach Goncerza, z czego druga była klasowa. Mały minus to drobne straty, ale nie było ich tak dużo jak u Nawrota.

Czerwiński – 6 –
Podobnie jak Wołkowicz mniej aktywny niż w Bytovie, ale zagrał poprawnie. Kolejny mecz, w którym Alan świetnie zamyka akcję ze skrzydła. Miał swoją szansę na strzelenie bramki głową, ale uderzył zbyt lekko.

Pitry – 7 – Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu kapitana. Gol z 18 metrów, dobre rozgrywanie piłki, szybkie podania na jeden kontakt. Druga połowa to również dobre zagrania. Widać „chemię” między nim, a Goncerzem, bo szukają się wzajemnie na boisku. Zmieniony jako pierwszy być może z uwagi na drobną kontuzję.

Goncerz – 8,5 –
Kolejny kapitalny mecz napastnika, w którym strzelił dwie bramki. Wykończenie akcji staje się powoli jego głównym atutem. Jak zawsze walczył całe spotkanie. Pressing, który robił na rywalach kilkakrotnie przynosił efekty. Brawo!

Cholerzyński -6 – Wszedł na boisko by uspokoić sytuację w środku pola i ze swojego zadania wywiązał się poprawnie. Kilka odbiorów, brak strat.

Ceglarz – bez oceny –
Jedna dobra akcja, po której miał szansę na zdobycie gola, ale uderzył za lekko.
PS. Piotrka musimy przeprosić, że w komentarzu pomyliliśmy jego sylwetkę z Januszkiewiczem. Uciekł nam moment zmiany i stąd pomyłka.

Januszkiewicz – bez oceny –
Wszedł na ostanie minuty.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*