Ocena gry piłkarzy w meczu z Płockiem

Dodano przez Błażej | 8 czerwca 2014 19:44
Licznik odwiedzin: 1821

Po ostatnim meczu w sezonie tradycyjnie nie mogło zabraknąć naszej oceny gry poszczególnych piłkarzy.

Wierzbicki-4,5– Wrócił do bramki po długim czasie i spisał się nieźle. Przy bramce chyba trochę zaskoczony kozłem piłki. Kilka razy szczęśliwie interweniował a przy niektórych akcjach rywali wykazał się dobrymi interwencjami. Kilka razy interweniował jednak niepewnie, jak przy akcji z poprzeczką dla rywali.

Pietrzak-6- W defensywie dobra postawa, w ofensywie starał się włączać do gry i po jednej z kontr mógł nawet strzelić bramkę.

Sylwestrzak-5,5-Grał na stoperze i trzeba przyznać, że jego gra była momentami dobra. Nie widać było, iż to młody, niedoświadczony piłkarz. Dwie dobre okazje pod bramką przeciwnika gdzie mógł strzelić bramkę. Jeden poważny kiks w defensywie.

Jurkowski-6- Poprawny występ Jurkowskiego, dobrze współpracował z Sylwestrzakiem, im bliżej końca meczu tym chyba mniej sił miał Adrian bo dał się ograć na skrzydle rywalowi z czego było groźnie pod bramką

Sadzawicki-6- W defensywie i ofensywie poprawnie, ale bez większych “fajerwerków”.

Czerwiński-6- Podobnie jak Sadzawicki z tym,że Alan miał dwie okazje na zdobycie bramki.Jeden strzał nad bramką a w drugiej akcji świetne wyjście na pozycję w kontrze, niestety Wróbel wybrał inne rozwiązanie.

Cholerzyński-6- Odpowiadał za destrukcję w tym meczu i wywiązał się z tego zadania dobrze.

Duda-7-Podobnie jak Cholerzyński w destrukcji w środku pola bardzo dobrze, świetnie znalazł się w polu karnym i wyrównał wynik meczu

Wołkowicz-5,5- Słabszy występ pomocnika niż w meczu z Tychami.Praktycznie nie zagroził w żadnej akcji przeciwnikowi. Szybko zmieniony w drugiej połowie.

Szołtys-6,5- Młody zawodnik dostał szansę od pierwszej minuty i pokazał,że mimo braku doświadczenia i ogrania ten wybór był dobry.Zmieniał się na pozycji z Goncerzem i to z nim przeprowadzili najładniejszą akcję meczu.Kapitalne podanie, aż prosi się o więcej takich.

Goncerz-5,5 Najlepszy strzelec GieKSy w ostatnich meczach w Płocku nie zdobył bramki. Miał dwie świetne okazje,ale bramkarz wyszedł obronną ręka. Jeśli Grzegorz poprawi wykończenie akcji to może eksperyment by grał w ataku w 100% się powiedzie.

Wróbel-7- Dał dobrą zmianę, rozprowadzał raz lepiej raz gorzej każdą kontrę w drugiej połowie. Czasem brakło spokoju przy ostatnim podaniu. Świetna asysta z rożnego.

Figiel- bez oceny- Wszedł na boisko, ale grał za mało by pokazać coś więcej.

Bętkowski- bez oceny- Młody pomocnik wszedł na boisko na ostatnie 5 minut i zaliczył kilka strat.Będzie to dobra lekcja dla niego by w kolejnych występach jeszcze mocniej koncentrować się na wydarzeniach na boisku.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*