Obniżki wynagrodzeń w GieKSie

Dodano przez kosa | 19 kwietnia 2020 16:20
Licznik odwiedzin: 679

Zakończyły się rozmowy w klubie w temacie obniżek wynagrodzeń z powodu pandemii koronawirusa. Pod koniec tego tygodnia klub doszedł do porozumienia z ostatnią grupą pracowników – piłkarzami.

W piątek w katowickim „Sporcie” pojawiła się informacja, że zawodnicy i sztab trenerski doszli do porozumienia z dyrektorem sportowym Robertem Góralczykiem i prezesem klubu Markiem Szczerbowskim odnośnie do obniżenia kontraktów. Redukcję wynoszą maksymalnie 50 proc., a wśród najsłabiej zarabiających zdecydowano się nie obniżać uposażenia. Nowe aneksy obowiązywać będą do końca czerwca, ale w przypadku wywalczenia awansu na boisku, pieniądze zostaną wypłacone w całości w postaci premii. 

Wcześniej redukcję wynagrodzeń dokonano wśród pracowników administracji oraz w drużynach piłkarek i siatkarzy. W hokeju rozwiązano umowy dłuższe niż do końca tego sezonu.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*