Nowy zin wyjazdowy kibiców GieKSy!

Dodano przez kosa | 29 września 2017 21:25
Licznik odwiedzin: 2737

Kibice GKS Katowice, którzy udają się jutro do Bytowa, mogą liczyć na niespodziankę w postaci nowego zina wyjazdowego. Poniżej zamieszczamy więcej szczegółów. Zachęcamy do zakupu.

Miło nam poinformować że na łamach współpracy SK 1964, Ultras GieKSa i GzG64.pl, już w najbliższą sobotę, podczas wyjazdu kibiców do Bytowa, światło dzienne ujrzy nowy zin wyjazdowy fanatyków GKS-u Katowice pod nazwą „HOOLTRAS”. Jak na tego typu lekturę przystało jej zawartość to głównie opisy spotkań i wydarzeń z udziałem Trójkolorowej Armii. Oczywiście, dlatego też nie zabraknie opisów niektórych spotkań naszych zgód i przyjaciół. W zinie znajdziemy najciekawsze wydarzenia kibicowskie z naszego kraju oraz rozkład jazdy, by każdy już wcześniej mógł zarezerwować sobie czas na mecze naszej sekcji piłkarskiej i hokejowej. Wszystko to i jeszcze więcej na 16 stronach A5, w cenie 5zł, z czego zysk zostanie przekazany m.in. na oprawę derbów z Ruchem. Od razu też uprzedzamy że w tym zinie jest naprawdę niewiele zdjęć, co znaczy że postawiliśmy głównie na jak najwięcej treści, by skraść Wam jak najwięcej czasu w długiej podróży do Bytowa. Ilość jest mocno ograniczona, dlatego osoby które nie chcą przegapić szansy zakupu, niech od razu na wyjeździe, pytają o zina u kibiców z Giszowca.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*