Nowy rok szkolny pod znakiem GieKSy!

Dodano przez Klaudia | 11 września 2017 09:18
Licznik odwiedzin: 1997

Dokładnie tydzień temu o tej porze katowickie szkoły zrobiły się całkowicie trójkolorowe. Za sprawą kibiców, zawodników i klubu pierwszy dzień był dla uczniów doskonałą okazją na zaopatrzenie się w GieKSiarskie gadżety oraz zamienienie paru zdań z piłkarzami pierwszej drużyny.

Chcąc przybliżyć wam nieco przebieg całej akcji skupię się na Szkole Podstawowej nr 27 oraz Szkole Podstawowej nr 22. W tej pierwszej zgodnie z pierwszym dzwonkiem pod budynkiem zjawiła się spora delegacja fanatyków z Piotrowic wraz z Tomaszem Mokwą i Oktawianem Skrzeczem. Każde dziecko obdarowane zostało masą gadżetów (smycze, vlepki, zakładki do książek, plany lekcji, długopisy, ołówki, plakaty drużyny). Dodatkowo chcąc przyciągnąć na mecz z Wigrami jak największą liczbę młodzieży oraz umilić im jakoś czas po ciężkim powrocie do szkoły, rozdawaliśmy vouchery upoważniające do odbioru darmowego biletu na sobotni mecz. Po gadżety sięgali zarówno najmłodsi, jak i rodzice. Wszyscy rodzice zachwyceni byli ogromną ilością gadżetów.

Szkoła w Załężu odwiedzona została przez Macieja Wierzbickiego oraz Rafała Kulińskiego. Ledwo udało nam się zdążyć przed rozejściem się dzieci do domów, jednak w momencie kiedy zobaczyły, że znów ich odwiedziliśmy, wszyscy zawrócili i podbiegli do piłkarzy. Zachwytom dzieci nie było końca, a zdjęcia z piłkarzami w towarzystwie ogromnych tyt na pewno zajmą honorowe miejsce w rodzinnym albumie.

Biorąc pod uwagę, że to tylko dwie szkoły, a w rzeczywistości akcje przeprowadzone zostały na terenie całych Katowic oraz okolicznych miast, możemy śmiało powiedzieć, że rozpoczęcie roku odbyło się pod znakiem GieKSy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*