Noty i opisy po Siedlcach

Dodano przez Toczmek | 2 kwietnia 2021 16:00
Licznik odwiedzin: 543

Niedzielny wieczór 28.03.2021 to nic innego jak kolejna wygrana 2-1 trójkolorowych. GieKSa rozegrała dobre zawody, pokazując, że będzie się liczyć w walce o najwyższe cele. Poniżej oceny i opisy za występ poszczególnych zawodników.

Bartosz Mrozek – 6,5

Kolejny mecz i kolejny raz Bartosz pokazuje, że do tego sezonu jest dobrze przygotowany. Przy bramce raczej bez szans, bo wina bierności kolegów. Pozostałe akcje to dobre czucie na przedpolu i pewne chwyty strzałów.

Zbigniew Wojciechowski – 6,0

Poprawny występ w defensywie i kilka ładnych akcji ofensywnych. Jest trochę gorzej jeśli chodzi o przebojowość niż na początku, ale liczymy na kolejne mecze, bo zawodnik pewien poziom trzyma.

Arkadiusz Jędrych – 5,5

Współwinny bramki rywali poprzez bierność, mógł uratować sytuację, a przestraszył się możliwości sfaulowania rywala w polu karnym.

Michał Kołodziejski – 5,5

Był naprawdę blisko, aby po dograniu Kiebzaka strzelić bramkę piętką niczym Lewandowski grający jeszcze w Lechu Poznań. Fatalne zachowanie przy bramce, bierność, nie wiemy skąd nagle takie zachowanie u zawodnika, który rozgrywa dobre zawody.

Grzegorz Rogala – 6,5

Dobrze, że nie wahał się i oddał strzał kiedy miał miejsce i możliwość, bardzo cieszy nas bramka tego zawodnika, często mocno haruje na boisku. Nie inaczej było w tym meczu, brał udział w kilku dobrych akcjach

Michał Gałecki – 6,0

Mało widoczny, bo to Figiel brał na siebie grę w tym meczu. Robił swoje w destrukcji.

Rafał Figiel – 6,0

Przeniósł piłkę nad bramką z 5 metra, uprzedzając bramkarza i mając pustaka przed sobą… trzeba przyznać, że świetnie się tam znalazł. Na pewno to był już taki mecz, który powoli może pokazywać, że Rafał pomoże nam w realizacji celu.

Krystian Sanocki – 6,0

Zawodnik ma bardzo różne występy w tej rundzie, raz trochę lepiej, raz trochę gorzej. Czekamy na mocne przebudzenie jak w zeszłej rundzie. W tym meczu zaangażowania odmówić nie można, jednak pod grą mało widoczny.

Szymon Kiebzak – 7,0

Świetna akcja kombinacyjna zakończona asystą przy golu na 2-0. Bardzo dobre spotkanie, mógł mieć ze 2-3 asysty w tym meczu. To kolejny świetny występ tego zawodnika.

Adrian Błąd – 6,5

Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego przy bramce Kozłowskiego. Oddał jeszcze parę celnych strzałów oraz pokazał kilka dobrych zagrań. Na pewno więcej dokładności u Adriana w stosunku do poprzednich meczów.

Filip Kozłowski – 7,0

Świetnie się złożył do strzału i wykorzystał zamieszanie w polu karnym. Drugi mecz pod rząd z bramką! Miał jeszcze świetną okazję w drugiej połowie, strzał minimalnie obok prawego słupka z okolicy pola karnego po dobrym dograniu Kiebzaka. Mocno pracował w tym meczu.

Arkadiusz Woźniak (grał od 62. minuty) – bez oceny

Średnia zmiana Arka, graliśmy raczej na utrzymaniu wyniku, więc więcej zadań defensywnych, przez co mniej widoczny z przodu.

Dominik Kościelniak (grał od 77. minuty) – bez oceny

Jedne dobre dogranie z prawej strony, oprócz tego żadnych konkretów.

Piotr Kurbiel (grał od 77. minuty) – bez oceny

Bardzo dobra zmiana, nie tracił piłek, brał na siebie grę.

Danian Pavlas (grał od 85. minuty) – bez oceny

Fatalna zmiana i zmarnowanie kilku dobrze zapowiadających się akcji przez złe przyjęcie, a w zasadzie zaplątanie sobie piłki między nogami.

Bartosz Jaroszek (grał od 85. minuty) – bez oceny

Z niczego go nie zapamiętaliśmy.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. KaTe — 3 kwietnia 2021 @ 09:34

    Wydaje mi się, że Figiel nie zagrał tak dobrze, jak to opisujecie. Nabył dziwną manierę wykonywania słabych podań w poprzek boiska, które kończą się niebezpieczną stratą. Dziwią mnie zmiany przeprowadzane przez trenera Góraka: w newralgicznym momencie meczu ściąga kluczowych zawodników – Błąda i Gałeckiego. I szkoda, że nie wpuścił Urynowicza (choćby kosztem Kurbiela i Pawlasa – na których gole chyba się nie doczekamy).

 

Dodaj komentarz

*