Noty i opisy po Resovii

Dodano przez Misiek | 21 marca 2023 12:49
Licznik odwiedzin: 701

Sam mecz z Resovią, patrząc na statystyki, powinien być wygrany. Niestety skończyło się fatalnym wynikiem i porażką. Piłka oddaje, co wcześniej zabrała. W rundzie jesiennej statystyki mówiły o drobnym szczęściu, teraz jest powrotny pech. Poniżej oceny zawodników.

Dawid Kudła – 5,0 (3,27)
Przy straconej bramce z wolnego miał bardzo ciężko, ale wydaje się, że mógł się lepiej zachować, bo był to jednak jego bliższy róg. Piłka od poprzeczki odbiła się za linią bramkową.

Dawid Brzozowski – 3,0 (2,73)
Mało widoczny w pierwszej odsłonie, ale w drugiej zostanie zapamiętany po dośrodkowaniu z pierwszej, łatwej piłki w sektor gości.

Bartosz Jaroszek – 3,5 (2,81)
Dobry odbiór i wyprowadzenie akcji w pierwszej części meczu. Położył się na linii i uratował zespół przed stratą drugiej bramki. Oprócz tego kilka razy nerwowo w rozegraniu.

Arkadiusz Jędrych – 2,0 (1,95)
Nie trafił rzutu karnego. W drugiej połowie doskonałe uderzenie głową po rzucie rożnym, ale kapitalną interwencją popisał się bramkarz rywali. Co on zrobił w 76. minucie?!

Grzegorz Janiszewski – 3,0 (3,32)
Strasznie bezbarwny występ, chociaż próbował angażować się w grę.

Grzegorz Rogala – 3,5 (3,15)
Typowy Rogala – biegał dużo, kilka razy dobrze dograł, ale również czasem krył na radar i po prostu nie miał liczb w tym meczu.

Rafał Figiel – 2,0 (2,11)
Jedna kapitalna akcja w okolicach 30. minuty, kiedy dograł w pole karne do Marca. Tam powinien być gol Araka! Resztę opinii piszecie w komentarzach – był po prostu fatalny zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Zszedł w 78. minucie.

Adrian Błąd – 3,5 (2,43)
Wydawało się, że jest aktywny i pod grą. Kilka piłek dobrych, ale ciężko zapomnieć, kiedy nieatakowany podał ze środka pola do kibiców na Blaszoku. Kilometrów zrobił pewnie dużo, ale czy dużo z tego wynikało?

Marko Roginić  –  3,0 (2,17) 
Świetnie znalazł się na lewej stronie i świetnie dograł do Araka przed bramkarza. Po tak fatalnej pierwszej połowie schodził z boiska z uśmiechem na ustach. Zszedł w 65. minucie.

Mateusz Marzec – 3,5 (2,93)
Świetne dogranie do Araka w polu karnym w pierwszej połowie. W drugiej połowie kapitalne uderzenie z woleja pod poprzeczkę, ale świetnie wyjął bramkarz.

Jakub Arak –  4,0 (2,59)
Zmarnowana kapitalna okazja w pierwszej połowie. Wielka szkoda. Strzał celny, ale obrońca wybił głową na róg. Druga kapitalna okazja w drugiej połowie, to w zasadzie duże szczęście bramkarza. Mocne podanie z bliskiej odległości skierował w bramkę i akurat trafił w rękę bramkarza. W ostatniej akcji pierwszej połowy wywalczył rzut karny!

Sebastian Bergier – bez oceny (zagrał od 65. minuty)
Od wejścia głównie skakał do główek.

Marcin Urynowicz – bez oceny (zagrał od 74. minuty)
Kompletnie niewidoczny.

Zbigniew Wojciechowski – bez oceny (zagrał od 78. minuty)
Starał się coś rozruszać na prawej stronie, ale skutek tego nie był zbyt ciekawy.

Antoni Kozubal – bez oceny (zagrał od 78. minuty)
Mało widoczny, próbował do kilku piłek wyskoczyć.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*