Noty i opisy po Ostródzie

Dodano przez Toczmek | 28 lutego 2021 16:05
Licznik odwiedzin: 896

W pierwszym meczu rundy wiosennej podejmowaliśmy na własnym stadionie Sokół Ostróda. Wygrana oraz dobra gra została potwierdzona w ocenach.

Bartosz Mrozek – 8,0

Świetnie wszedł w rundę nasz bramkarz. W pierwszej połowie pokazał dwie klasowe interwencje, ratując nas przed stratą bramki. Pierwsza interwencja szczególnie zapadnie nam na dłużej w pamięci. Przy bramce bez szans.

Zbigniew Wojciechowski – 7,0

Pierwsza połowa to świetna gra Zbyszka w ofensywie. Widać, że zawodnik mocno pracował nad tym elementem w przerwie. Brał na siebie odpowiedzialność, dryblował i dogrywał celnie do przodu, dawał nam bardzo dużo. W drugiej połowie nieco mniej widoczny, w defensywie poprawnie

Arkadiusz Jędrych – 6,0

Odnieśliśmy wrażenie, że kilkukrotnie Arek popełnił kilka złych wyborów w ustawieniu i niecelnym wybiciu piłki. Mimo to mecz poprawny.

Michał Kołodziejski – 6,0

Grał podobnie do Jędrycha, na pewno lepiej mu wychodzi wprowadzanie piłki do gry.

Grzegorz Rogala – 6,0

Poprawny mecz Grzegorza, kilka bardzo dobrych ofensywnych wejść. Przy bramce piłka się od niego odbiła, ale to był taki chaos, że nie obwiniałbym naszego zawodnika za stratę bramki.

Michał Gałecki – 7,5

Był wszędzie i można było na niego liczyć w defensywie jak i ofensywie. Pokazywał się do gry, strzelił piękną bramkę po rzucie rożnym. Jeden z naszych najlepszych zawodników w tym meczu.

Marcin Urynowicz – 6,5

Jeden, bardzo ładny strzał w pierwszej połowie, który obronił bramkarz. Kilka bardzo dobrych interwencji w obrońcę na wślizgu. Jak zdarzało nam się mieć opinię, że Urynowicz znikał podczas meczu, to tu mieliśmy wrażenie, że jest wszędzie.

Arkadiusz Woźniak – 7,0

Dobre ustawienie i wiarę w umiejętności kolegów zaprocentowały strzeleniem bramki i rozpoczęciem pięknej oprawy kibiców. Wygrał wiele pojedynków główkowych i grał twardo. Dobry mecz Arkadiuszo.

Szymon Kiebzak – 6,5

Mamy mieszane uczucia do oceny Szymona. Z jednej strony kapitalne zachowanie przy bramce na 2:0 i kilka dobrych wejść w pole karne. Z drugiej strony zmarnowanie świetnej okazji na 3:1 i kilka tym razem niezrozumiałych decyzji.

Adrian Błąd – 7,0

Bardzo dobry mecz Adriana, rzucał piłką po całej murawie i szukał kolegów na dobrych pozycjach. Został okradziony z asysty przez Kiebzaka. W drugiej połowie przydałoby się więcej spokoju.

Filip Kozłowski – 7,5

Mimo tego, że mamy ochotę go udusić za zmarnowanie dwóch okazji, to miał udział przy obu bramkach oraz przy kilku świetnych okazjach. Filip, błagamy, poćwicz indywidualnie treningi strzeleckie.

Krystian Sanocki (grał od 73. minuty) – bez oceny

Po wejściu mógł kilkukrotnie znacząco pomóc drużynie, jednak wydawał się mocno ociężały. Dla tego zawodnika szybkość jest jednym z atutów, oby w następnym spotkaniu pokazał się z lepszej strony.

Danian Pawłas (grał od 78. minuty) – bez oceny

Kilka razy próbował dryblować i nie pamiętamy, żeby chociaż raz mu się to udało. Ładna próba strzału z lewej strony po długim słupku.

Piotr Kurbiel (grał od 89. minuty) – bez oceny

Zmiana na czas.

Bartosz Jaroszek (grał od 89. minuty) – bez oceny

Zmiana na czas.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Irishman — 3 marca 2021 @ 17:05

    W sumie się zgadzam, poza tym 7,5 dla Kozłowskiego. Jeżeli obniżamy noty obrońcom za błędy, to powinnismy być konsekwentni także wobec napastnika. Dla mnie przynajmniej o 0,5-1 pkt. za dużo.

  2. Toczmek — 28 lutego 2021 @ 22:34

    Do końca tej rundy jest nasz.

  3. Gosc — 28 lutego 2021 @ 19:31

    Mrozek to nie jest nasz bramkarz tylko Lecha :/

 

Dodaj komentarz

*