Noty i opisy po meczu z Sandecją

Spotkanie z Sandecją było wyrównane i zakończyło się remisem. Gospodarze mieli więcej okazji, natomiast dobrze dysponowany tego dnia był bramkarz GieKSy. Poniżej oceny za to spotkanie.

Dawid Kudła – 8,0 (7,62)
Przy bramce w zasadzie miał bardzo ciężko zainterweniować, bo obrońcy się mocno nie popisali. Sam miał dwie, trzy świetne interwencje ratując nas przed stratą bramki. Główny autor tego, że był w tym meczu podział punktów.

Zbigniew Wojciechowski – 4,5 (5,72)
Bardzo niemrawy występ, był w okolicy przeciwnika przy stracie bramki. Pod koniec meczu, to po zagraniu piętą obok niego, zamyślił się jak junior.

Arkadiusz Jędrych – 4,0 (5,48)
Niestety to on dał się ograć przy stracie bramki i nie tylko. Miał kilka złych zagrań, przegrał też ważny pojedynek główkowy w drugiej połowie, po którym na szczęście finalnie nie było groźnej sytuacji.

Grzegorz Janiszewski – 5,0 (6,51)
Tak blokował rywala w pierwszej połowie, że ten oddał bardzo groźny strzał w polu karnym. Oprócz tego niewidoczny nie rozpoczynał wielu akcji, bo Figiel bardzo głęboko schodził.

Hubert Sadowski – 5,0 (6,20)
W drugiej połowie też miał swój udział przy groźnych akcjach przeciwnika. Występ poprawny, ale też nie pomógł ustawieniem przy kilku akcjach przeciwnika.

Grzegorz Rogala – 5,5 (6,03)
Trochę też niemrawo, ale miał udział w paru dobrych akcjach ofensywnych. Przy straconej bramce też miał swój udział.

Adrian Błąd – 5,5 (5,86)
Nie było to najlepszy mecz Błąda, miał swoje straty, po których były groźne akcje przeciwnika. Trochę do poprawy rzuty rożne, chociaż wysokość wydawała się dobra, to niestety nie było w okolicach piłki naszych zawodników w dobrej pozycji.

Rafał Figiel – 6,0 (6,39)
Główny rozgrywający, każda akcja praktycznie musiała przejść przez niego. Na koniec pierwszej połowy oddał groźny strzał zza pola karnego.

Oskar Repka – 6,5 (6,68)
Poprawny występ do 60. minuty, kiedy wydawało się, że go odcięło fizycznie. Wygrywał główki i dobrze radził sobie z futbolówką.

Patryk Szwedzik – 8,5 (8,22)
Piękna bramka, którą wypracował praktycznie sam, po przejęciu wybitej z pola karnego piłki. Dobrze pary razy pograł z Szymczakiem, szkoda, że ten drugi raz nie zdążył, kiedy Szwedzik ograł przeciwników i wyłożył piłkę przed pustą bramkę.

Filip Szymczak – 6,0 (6,13)
Szukał miejsca w tym meczu i dobrze współpracował z kolegami. Miał też parę strat. Wielka szkoda, że nie wykończył akcji Szwedzika, brakło trochę, żeby sięgnąć piłkę przed pustą bramką.

Marko Roginic – (zagrał od 74. minuty) – bez oceny
W zasadzie pobiegał trochę od rywala do rywala, to tyle.

Bartosz Jaroszek – (zagrał od 85. minuty) – bez oceny
Wszedł na stopera, nie popełnił większego błędu, parę razy wybił piłkę.

Arkadiusz Woźniak – (zagrał od 85. minuty) – bez oceny
Miał bardzo dobrą okazję, strzelił minimalnie obok bramki. W te kilka minut pomógł przy stworzeniu jeszcze jednej groźnej akcji, dobra zmiana.