NORD Partner Sponsorem Głównym GieKSy

Dodano przez kosa | 9 stycznia 2019 20:24
Licznik odwiedzin: 1340

Na mocy podpisanej umowy, ważnej do czerwca 2020 r., NORD Partner Sp. z o.o. otrzymała tytuł Sponsora Głównego piłkarskiej sekcji GKS-u Katowice.

GKS Katowice ma zaszczyt współpracować z firmą NORD Partner już od pięciu lat. Od samego początku współpraca układała się znakomicie, czego efektem jest jej obecne zacieśnienie. To dla nas duże wyróżnienie i dowód sporego zaufania, że tak renomowany podmiot chce być jeszcze mocniej kojarzony z marką GKS-u Katowice. Jednocześnie chciałbym podziękować dotychczasowemu głównemu sponsorowi – MOJ S.A. za wsparcie, jakiego udzielał nam przez ostatnie półtora roku – mówił Marcin Janicki, prezes GKS-u Katowice.

NORD Partner Sp. z o.o. to czołowy polski broker ubezpieczeniowy posiadający ogólnopolską sieć przedstawicielstw oraz potwierdzone wieloletnim doświadczeniem metody transferu ryzyka. Profesjonalizm oraz godne reprezentowanie mocodawców zaowocowały zaufaniem ponad 3000 podmiotów gospodarczych. Klientami NORD Partner są wielki i średni przemysł — w tym spółki giełdowe, przedsiębiorstwa państwowe, firmy leasingowe, transportowe i spedycyjne, producenci i dystrybutorzy energii, samorządy, średni business. Reprezentując klientów, NORD Partner stawia na długofalowe relacje i opiera się na stabilnej kadrze brokerów posiadających wysokie kwalifikacje, wiedzę oraz legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych. Więcej informacji o firmie znajdziecie tutaj.

Bardzo się cieszę, że wiążemy się z GieKSą na jeszcze dłuższy okres i jeszcze bardziej zacieśniamy współpracę. Decydują o tym aktualnie, oprócz dotychczasowej, dobrze układającej się współpracy, dwa czynniki. Pierwszy to ciągłe rozwijanie przez GKS niezwykle ciekawego projektu wielosekcyjnego klubu, gdzie z jednej strony mamy element sportu profesjonalnego, a z drugiej działania polegające na szkoleniu i rozwijaniu sportu młodzieżowego na najwyższym poziomie oraz popularyzowania sportu w ogóle. Właśnie takie projekty — o charakterze również społecznym — chcielibyśmy wspierać. Drugi czynnik to chęć zaakcentowania naszego wsparcia w sytuacji sportowej, w której aktualnie znajduje się sekcja piłkarska. Widzimy i doceniamy bardzo duży wkład pracy wszystkich pracowników klubu na czele z prezesem Janickim i tak samo, jak wszystkim kibicom towarzyszy nam frustracja związana z tym, iż ilość włożonej pracy nie przełożyła się szybko na oczekiwany wynik sportowy. Jednak aktualna sytuacja nie powinna prowadzić jedynie do narzekań, ale raczej zachęcić wszystkich sympatyków klubu do jeszcze większego wsparcia i zaangażowania. Nord Partner chce przez to pokazać, iż w dalszym ciągu wierzy w cały projekt, wierzy w drużynę i jest z klubem nie tylko w dobrych chwilach, ale też i tych złych — mówił Wojciech Andrzejewski, Dyrektor Oddziału NORD Partner Sp. z o.o.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*