Niezapomniane widowisko [Doping]

Dodano przez GoT | 9 listopada 2014 15:44
Licznik odwiedzin: 2586

Wczorajsze spotkanie zapamiętamy na długo. Świetny mecz, oprawa, doping i spięcia z kibicami rywala. Dużo czasu i pieniędzy kosztowało UG przygotowanie tak efektownej oprawy, dlatego należy wesprzeć naszą grupę ultras. Więcej informacji na temat trwającej zbiórki znajdziecie tutaj. Tym razem przygotowany dla was materiał jest w gorszej jakości ze względu na chwilową awarię podstawowego sprzętu. Zapraszamy jednak do zobaczenia 10-minutowego kibicowskiego skrótu z wczorajszego derbowego spotkania.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. rudi — 9 listopada 2014 @ 22:20

    wszystko super . tylko Blaszok MUSI być pełny , a niektóre działania nie doprowadzą do tego .
    Fakt że nic takiego się nie działo , a demonstracja policji była nie potrzebna . Pojawienie się policji w narożniku pomiędzy sektorami uspokoiło sytuację , więc nie mam pojęcia po co wchodzili na murawę , a przebieganie przez murawę posiłków z „bronią” sprowokowało do niecenzuralnych okrzyków nawet dziadków .

    Rudi z Piotrowic . KATOWICE MOJE MIASTO I MÓJ KLUB

 

Dodaj komentarz

*