Nawrot: Cieszę się, że pomogłem drużynie

Dodano przez Błażej | 18 października 2014 18:48
Licznik odwiedzin: 2088

Po meczu chwilę dla nas znalazł jeden z bohaterów ostatniej akcji Michał Nawrot. Poczytajcie, co miał do powiedzenia pomocnik GieKSy.

GieKSa.pl: GieKSa wróciła z dalekiej podróży w tym meczu, druga połowa wyglądała dla was źle.

Nawrot: Zgadza się, w pierwszej połowie znacznie dominowaliśmy, wielka szkoda, że w drugiej nie udało się tego utrzymać. Niepotrzebnie się cofnęliśmy i oddaliśmy inicjatywę gościom. Mieliśmy dziś dużo szczęścia, że te 3 punkty zostają na Bukowej.

Dużo szczęścia miała GiekSa w dużej mierze dzięki Tobie, zaliczyłeś w tym meczu kluczową asystę, powiedz jak wyglądała ta akcja, widziałeś kątem oka Zapotocznego czy po prostu wstrzeliłeś piłkę w pole karne?

Przed rzutem z autu widziałem zawodników w środku pola. Gdy dostałem piłkę starałem się wstrzelić mocno w pole karne. Idealnie się jednak nie mierzy, bo wiadomo, że w polu karnym jest tłok zawodników. Fajnie, że akurat teraz się udało i Zapotoczny zamknął tą akcję.

Z czego wynikała niefrasobliwość GieKSy w drugiej połowie? W pierwszej można była zamknąć ten mecz.

Powtarza się to, że w szwankuje nasza skuteczność w sytuacjach na 2:0. Gdybyśmy to strzelili ten mecz też by się inaczej ułożył.

Michał jak Tobie się dziś grało? Wchodzisz z ławki w trudnym momencie. Ta asysta pomoże Ci w powrocie do pierwszego składu?

Wszedłem przy prowadzeniu, straciliśmy gola i był to trudny moment. Cieszę się, że pomogłem drużynie w jakimś stopniu wygrać ten mecz.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. kibic — 20 października 2014 @ 11:50

    czlowieku jedna sytuacja nie zmieni zdania o twojej grze,nadajesz sie moze do rezerw i to na lawke niewiem jakie masz uklady z Moskalem ale najlepiej gdybyscie razem wyladowali w rezerwach,do tego jeszcze paru pupilkow trenera a Ceglarz nawet nie do rezerw bo szkoda druzyny bo ja oslabicie,gdybys mial jaja i widzial swa gre to bys sie nie wypowiadal tylko wdziol do pracy bo jestes oslabieniem druzyny nic wiecej

 

Dodaj komentarz

*