Najbardziej trójkolorowe przedszkole na Tauzenie!

Dodano przez GoT | 2 czerwca 2014 20:00
Licznik odwiedzin: 2752

Po raz kolejny odwiedziliśmy Miejskie Przedszkole nr 21 im. Wesołej Ludwiczki. Zgodnie z nazwą, nie zabrakło nam tam radości, wesołości i szczęścia ze strony małolatów.

Rano na Osiedlu Tysiąclecia stawiły się dziewczyny z grupy Female Elite’64 ze wsparciem ze strony klubu. „Główną atrakcją” jak zwykle był piłkarz – tym razem był to Bartłomiej Chwalibogowski.

Całe przedszkole, od najmłodszych do najstarszych skorzystało z naszej wizyty. Były balony, plakaty, vlepki i masa innych prezentów. Dużym wsparciem wykazały się opiekunki grup w przedszkolu które wspierały nas w prowadzeniu, a nawet same zabrały się na moderowanie pytań do piłkarza… nie da się ukryć, pytań było całkiem sporo. Szczególnie o treningi i dietę. Niestety, ku rozpaczy najmłodszych, piłkarz nie powinien być stałym klientem w fast foodzie. 🙂

Nie zabrakło zajęć piłkarskich. Mocny skład dwuosobowy pod postacią piłkarza i fotografa stanął przeciw jeszcze silniejszym przeciwnikom. Były to 4-5 osobowe składy złożone z młodych piłkarzy z Tauzena. Zapewnili oni masę rozrywki i szalonej rozgrywki na specjalnie przystosowanej na ten cel salce. Wszystko oczywiście w duchu zdrowej rywalizacji, której jak zwykle nie brakowało!

Pozostaje podziękować Dyrekcji i personelowi przedszkola za wsparcie i ciepłe przyjęcie, rodzicom za przygotowanie najmłodszym barw z racji organizowania akcji, a dzieciakom za emocje.

Ciężko oddać fantastyczną atmosferę w MP 21, za to uśmiechy na twarzach dzieci możecie obejrzeć w galerii zdjęć poniżej.

no images were found

fot. Michał Stężały (gkskatowice.eu)

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Lanny — 5 sierpnia 2014 @ 20:51

    Hi! Do you use Twitter? I’d like to follow you if that would be okay.

    I’m undoubtedly enjoying your blog and look forward to new posts.

    Look at my homepage – Bandasrandom.com Crunchbase

 

Dodaj komentarz

*