Nabór do redakcji GieKSa.pl

Dodano przez kosa | 27 lipca 2021 00:38
Licznik odwiedzin: 340

Szeregi GieKSa.pl otwarte są dla każdego i w każdym momencie, ale początek nowego sezonu, to zawsze dobry moment, by Wam o tym przypomnieć.

Szukamy jednakowo tych, którzy chcieliby zaangażować się bardziej (np. poprzez uczestnictwo spotkaniach wyjazdowych, większą liczbę tekstów, tworzenie wideo), ale także tych, którzy mogą poświęcić znacznie mniej czasu (np. jeden krótki tekst na tydzień, zrobienie prostych grafik, korekta tekstów itd.). Nie trzeba posiadać żadnych specjalnych umiejętności, liczy się chęć do działania. Tak samo nie patrzymy na wiek. Szukamy osób do każdej sekcji (piłka nożna mężczyzn, piłka nożna kobiet, hokej, siatkówka, szachy), tematów kibicowskich, społecznych, okołoklubowych. Nie narzucamy też formatu pomocy — może to być tworzenie tekstów, grafik, wideo, podcastów itd. Spokojnie — jeśli nie masz sprecyzowanej wizji swojej działalności na GieKSa.pl — po prostu się zgłoś. Jeszcze nigdy nie było tak, byśmy nie umieli znaleźć komuś zajęcia 😉

Wszyscy w GieKSa.pl działamy społecznie, więc nie oferujemy żadnego wynagrodzenia czy specjalistycznego sprzętu (choć mamy np. aparat fotograficzny). W przypadku spotkań wyjazdowych opłacamy transport, organizujemy akredytacje itd. Raz w roku spotykamy się także na wspólnej imprezie integracyjnej. Wymagamy jedynie wytrwałości, czyli jeśli zgłosisz się do nas i wspólnie ustalimy, czym będziesz się zajmować, to po prostu nie zrezygnuj po tygodniu lub miesiącu 😉 

Na Twój kontakt czekamy na mailu gieksainfo[at]gmail.com. Możesz też napisać na forum kibiców do użytkownika GieKSa.pl. W wiadomości krótko opisz kim jesteś, od kiedy kibicujesz GieKSie oraz przedstaw swój pomysł na to, czym chciałbyś/chciałabyś się zajmować w redakcji oraz ile czasu możesz poświęcić. Czekamy na Ciebie! 

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*