Na mecze z Puszczą i Niecieczą kup bilet wcześniej!

Dodano przez Karol | 20 października 2021 15:26
Licznik odwiedzin: 297

Kontynuujemy serię spotkań przy Bukowej. Nasza redakcja tradycyjnie zachęca do jak najwcześniejszego nabywania biletów i unikania ich zakupu w dniu meczu w kasach. Do samego przychodzenia na mecze czytelników naszej strony pewnie zachęcać nie musimy…

Choć oczywiście lepiej przypomnieć, że już w sobotę o godzinie 18:00 podejmujemy Puszczę Niepołomice, a w przyszłą środę w ramach rozgrywek Pucharu Polski będzie miała miejsce potyczka z Niecieczą.

Sobotni mecz kończy „czteropak” ligowych meczów przy Bukowej, po zwycięstwie i dwóch remisach czas na kolejne zwycięstwo. Ważne będzie wsparcie od pierwszej minuty, więc zachęcamy do jak najwcześniejszego przyjścia na trybuny. Ceny biletów są standardowe jak na wszystkie mecze ligowe, a osoby do 13. roku życia mają darmowy wstęp, jednak wcześniej muszą w sklepie Blaszok przy ul. Świętego Stanisława 8 w Katowicach lub na stronie bilety.gkskatowice.eu odebrać bezpłatne wejściówki.

Na mecz z Niecieczą obowiązują takie same ceny biletów jak na spotkania ligowe. Co istotne, to spotkanie obejmują także karnety, więc inaczej niż w przypadku meczu ze Skrą tym razem karnetowicze nie muszą podejmować żadnych dodatkowych zadań, by bramka otwarła się po przyłożeniu karty kibica. Choć Nieciecza jest zapewne jednym z najmniej wymarzonych ekstraklasowych rywali, to jednak widowisko szykuje się doskonałe. Nie zmarnuj okazji na odśpiewanie po końcowym gwizdku „jestem gotowy pojechać na Narodowy”!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*