Mysłowice, Siemianowice i Centrum dla szpitali

Dodano przez kosa | 13 kwietnia 2020 20:00
Licznik odwiedzin: 751

Kibice GieKSy organizują dużą pomoc dla katowickich szpitali (tutaj szczegóły). Nie próżnują jednak fani z poszczególnych dzielnic i FC.

Niedawno opisywaliśmy akcję GieKSy z Tauzena (tutaj). Dziś pora na opis wcześniejszych akcji, które zorganizowali: Mysłowicka GieKSa, GieKSa z Siemców i Trójkolorowe Centrum.

Najpierw oddajmy głos fanom z naszego najliczniejszego FC, którzy przekazali pomoc o łącznej wartości 1400 złotych. Tak opisali swoją akcję na profilu na Facebooku (tutaj):

Dzisiejszego dnia przekazaliśmy dla Szpitala nr 2 im dr T Bochonia w Mysłowicach 360 butelek wody, 120 soków, 8 rolek ręczników papierowych, 1600 par rękawiczek i 100 okularów ochronnych.

Całą zbiórkę przeprowadziliśmy w bardzo wąskim gronie, jednakże na tym pomoc się nie kończy. Szpital cały czas ma zapotrzebowanie na tego typu rzeczy, więc nie możemy przejść obok tego obojętnie i osiadać na laurach!

.

GieKSiarze z Siemianowic Śląskich zorganizowali akcję pomocy dla szpitala w swoim mieście, na którą wydali 2 tys. złotych (warto dodać, że FC Siemianowice przekazał też 500 złotych na ogólną zbiórkę dla katowickich szpitali). Opis akcji z profilu FC na Facebooku (kliknij tutaj):

Dzisiejszego dnia delegacja Siemianowickiej GieKSy przekazuje pomoc Szpitalowi Miejskiemu Nr 2 w Siemianowicach Śląskich:
200 sztuk maseczek,
10 przyłbic,
35 litrów płynu antybakteryjnego,
Wody, soki, napoje energetyczne

..

Na koniec prezentujemy opis kibiców GieKSy z Centrum Katowic, którzy akcję zorganizowali jako pierwsi i wydali około 250 złotych (tutaj szczegóły). Fani ze śródmieścia oddali też krew w akcji #TrójkolorowaKrew.

W odezwie na zapotrzebowanie szpitali zrobiliśmy szybką zbiórkę kasy i postanowiliśmy wspomóc szpital MSWiA przy ul.Głowackiego. Kupiliśmy 30 zgrzewek wody mineralnej oraz ręczniki papierowe. Mieliśmy zamiar również zakupić maseczki, ale w dzisiejszych czasach to towar deficytowy. Po przekazaniu fantów poszliśmy wspólnie do CENTRUM krwiodawstwa w Katowicach, aby oddać tak potrzebną w tej chwili naszą trójkolorową krew.

 

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*