Możemy grać!

Dodano przez kosa | 17 maja 2020 00:11
Licznik odwiedzin: 378

Dziś pojawiło się rozporządzenie Rady Ministrów, które oficjalnie potwierdziło, że rozgrywki drugiej ligi piłkarskiej mogą być kontynuowane.

W rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii znajdziemy w paragrafie ósmym punkcie pierwszym przepis znoszący część wprowadzonych wcześniej ograniczeń, który zezwala na prowadzenie działalności „na stadionach i boiskach w zakresie organizacji współzawodnictwa sportowego seniorów w rozgrywkach prowadzonych przez polski związek sportowy w drugiej i trzeciej klasie rozgrywkowej oraz Pucharze Polski lub ligę zawodową działającą w najwyższej klasie rozgrywkowej w sporcie piłka nożna”.

Przypomnijmy, że zgodnie z aktualnym terminarzem rozgrywek GieKSa wróci na boisko 3 czerwca, kiedy to zmierzy się na Bukowej z Górnikiem Łęczna.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*