Mobilizacja przed Flotą

Dodano przez Shellu | 22 marca 2012 17:32
Licznik odwiedzin: 3858

Piłkarze GieKSy szykują się ostatniego treningu w Katowicach przed meczem w Świnoujściu. Meczową osiemnastkę podawaliśmy – powtórzmy, nie znaleźli się w niej pauzujący za kartki Przemysław Pitry oraz dochodzący do siebie, ale na razie trenujący indywidualnie, Marcin Pietroń i Tomasz Rzepka. Skład GieKSy zasili wracający po pazuie Damian Chmiel, co jest dobrą wiadomością w kontekście słów trenera Rafała Góraka, że gdyby Chmiel był do dyspozycji w meczu z Radzionkowem – zagrałby.

Zawodnicy GKS przez Polskę będą podróżować przez noc – będzie czas, żeby się wyspać, a rano po śniadaniu będą się aklimatyzować w specyficznym wyspiarskim klimacie.

Na jutro na porę spotkania zaplanowany jest rozruch przedmeczowy. Odbędzie się on na jednym z okolicznych boisk.

Zawodnicy są bardzo umotywowani po ubiegłotygodniowej porażce z Ruchem Radzionków. Zgodnie zapowiadają, że to co stracili z Cidrami, chcieliby odrobić w starciu z chyba nieco silniejszym rywalem i to na jego boisku. Piłkarze starają się odciąć od problemów organizacyjnych i zapewniają, że nawet jeśli myślą o nich w tygodniu – to podczas treningu i meczu liczy się tylko piłka nożna.

Kibice GKS do Świnoujścia nie jadą z powodu remontu trybun. Wiemy, jak to w Polsce wygląda z „remontami”. Dlatego też – sprawdzimy, czy ten remont, rzeczywiście ma miejsce.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Adam — 23 marca 2012 @ 22:14

    Czy to oznacza, że sektor gości w Świonoujściu będzie zamknięty w tej rundzie? Czy tylko gieksa tam nie wchodzi?

  2. MAJCK — 22 marca 2012 @ 20:06

    TYLKO ZWYCIĘSTWO

  3. MAJCK — 22 marca 2012 @ 20:05

    tylko 3 punkty

 

Dodaj komentarz

*