Mobilizacja przed Dolcanem Ząbki

Dodano przez Shellu | 31 marca 2012 13:00
Licznik odwiedzin: 1509

Wczoraj o godzinie 16.00, pomimo aury potwierdzającej powszechnie znane powiedzenie o miesiącu marcu, odbył się trening katowickiego GKS-u. W drużynie dało się wyczuć napięcie i zdenerwowanie przed nadchodzącym meczem.

– Drużyna jest silnie zmotywowana pozycją w tabeli aby wygrać z Dolcanem i mamy nadzieję, że tak się stanie – mówi Adrian Napierała.

Znajomość powagi sytuacji może podziałać motywująco, na co liczymy. Warto odnotować fakt obecności panów Króla i Krysiaka na treningu oraz pojawienie się już po zakończeniu gierki taktycznej rehabilitującego się Rafała Sadowskiego.

Prawdopodobnie od pierwszych minut z Dolcanem zagra Bartosz Sobotka.

– Dałem z siebie na treningu jak najwięcej, mam nadzieję na miejsce w pierwszym składzie, jednak jest to decyzja trenera – mówi obrońca.

Piłkarze GKS wydają się być dobrze przygotowani do meczu – treningi, analizy. Wszystko zweryfikuje boisko. Początek meczu już dziś o godzinie 18.00.

Paul

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*