Młodzież w I zespole = zamknięta kadra GieKSy

Dodano przez Błażej | 20 lipca 2019 11:34
Licznik odwiedzin: 909

W ostatni weekend przed ligą GieKSa rozegra na własnych obiektach sparing z Rekordem Bielsko-Biała. Katowiczanie oraz Katowiczanki oficjalnie zaprezentują się kibicom na prezentacji zespołu przed zbliżającym się sezonem 2019/2020. 

Początek prezentacji, na którą serdecznie zapraszamy rozpocznie się o 16:45. 

Dla kibiców będzie to pierwsza okazja do zobaczenia skompletowanej i gotowej na nowe wyzwania męskiej kadry piłkarskiej. W ostatnich dniach dyrektor Góralczyk wraz z trenerem Górakiem zdecydowali się na ostatnie ruchy transferowe i dołączyli do I zespołu zdolną młodzież z Akademii Młodej GieKSy oraz przeprowadzili jeden z transferów. Do drużyny dołączyli tym samym Thomas Skiba, z którym podpisano profesjonalny kontrakt, Tomasz Spałek, który uzupełnił grupę bramkarzy oraz Miłosz Poloczek, którego GieKSa pozyskała ze Stadionu Śląskiego. 

„Thomas Skiba po okresie półrocznego funkcjonowania w kadrze pierwszej drużyny przekonał sztab szkoleniowy do swojego potencjału, dlatego zdecydowaliśmy się podpisać z nim kontrakt. Tomek Spałek uzupełni grupę naszych młodych bramkarzy. Z kolei Miłosz Poloczek był wyróżniającym się juniorem Stadionu Śląskiego, a jego transfer to początek naszej współpracy z tym klubem — mówi Robert Góralczyk, dyrektor sportowy GKS-u Katowice.”

Nowym zawodnikom życzymy powodzenia w klubie. 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*