Młodzi przejmują Spodek. Ruszyła sprzedaż biletów na mecz GKS Katowice – ONICO Warszawa

Dodano przez kosa | 28 stycznia 2019 20:07
Licznik odwiedzin: 1172

W meczu 18. kolejki PlusLigi GKS Katowice zmierzy się z ONICO Warszawa. Mecz w Spodku odbędzie się w środę 6 lutego o godzinie 17:30. Tym razem klub przygotował specjalną promocję dla uczniów szkół podstawowych!

W połowie stycznia siatkarze GKS-u Katowice „odczarowali” Spodek i pokonali Aluron Virtu Wartę Zawiercie 3:0. Przed zespołem Piotra Gruszki kolejny mecz w legendarnej katowickiej hali. Tym razem GieKSa podejmie ONICO Warszawa, które w tym sezonie ma medalowe aspiracje. Wystarczy powiedzieć, że w stołecznym zespole występuje MVP ostatnich mistrzostw świata — Bartosz Kurek. Mecz odbędzie się w środę 6 lutego o godzinie 17:30.

Przed meczem GKS — ONICO zostanie rozegrany turniej finałowy akcji społecznej „Zagraj w Spodku” w ramach której uczniowie katowickich szkół trenują pod okiem siatkarzy GKS-u. Ten dzień będzie szczególny nie tylko dla uczestników akcji, ale dla wszystkich uczniów szkół podstawowych. Klub przygotował specjalną promocję. Każdy uczeń szkoły podstawowej może kupić bilet na mecz GKS — ONICO za symboliczną złotówkę!

Promocyjne bilety można nabyć na stronie internetowej (kliknij tutaj) wybierając typ biletu „Uczeń Szkoły Podstawowej”. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Ceny pozostałych biletów na mecze w Spodku wynoszą w przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 8 zł (ulgowy) i 30 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki kosztują odpowiednio: 20 zł, 8 zł i 35 zł.

.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*