Mistrzowskie SUPERMENU na SUPERMISTRZOSTWA z SUPERBET!

Dodano przez kosa | 18 listopada 2022 23:58
Licznik odwiedzin: 226

Piłkarska SUPERUCZTA zbliża się wielkimi krokami. Ty też jesteś już głodny zwycięstw? Na pewno tak! Sprawdź więc co SUPERBET przygotował dla Ciebie na SUPERMISTRZOSTWA i nasyć się w drodze do zwycięstwa! Tutaj naprawdę nie musisz się ograniczać!

.

Co na początek?
GO SUPER 20+22 – czyli stawiasz 20 PLN i odbierasz 22 PLN w darmowym zakładzie!
CODZIENNIE przez całe SUPERMISTRZOSTWA! Prawda, że smaczne?

Danie główne?
SUPERSTRZAŁ NA MISTRZOSTWA – czyli SUPERLOTERIA, w której do wygrania jest TOYOTA SUPRA i ponad 100 000 innych nagród – w wielkim kotle szczęścia czekają też smartphony, smartwatche czy freebety o wartości okrągłego MILIONA ZŁOTYCH! Mmm… aż ślinka cieknie!

Twoje ulubione dodatki?
Oczywiście, że nadal tu są!

SUPERPRZEWAGA (early payout) – to unikalna funkcjonalność, która rozlicza Twój kupon jako wygrany już przy dwubramkowej przewadze drużyny, na którą postawiłeś. NIEZALEŻNIE od końcowego wyniku. Mecz może zakończyć się remisem (np. 2:2) lub nawet porażką (np. 3:4), ale Twój kupon jest już i tak wygrany! W SUPERBET MASZ PRZEWAGĘ!

.

SUPERSOCIAL – czasami warto podpatrzeć i zamówić to, co zamawiają inni! Dzięki pierwszej platformie do gry społecznościowej SUPERSOCIAL możesz obserwować typy naszych użytkowników, kopiować, komentować, albo też samemu inspirować innych! Najlepsza uczta to przecież ta wspólna!

SUPERBETS – Lubisz mixować? Dzięki SUPERBETS nie musisz się już głowić nad składnikami, bo przepis na Twój SUPERZAKŁAD jest gotowy! Sprawdź sam w wybranych, topowych wydarzeniach

.

SUPERKURSY – czyli codzienne, świeże dostawy najlepszych kursów na najciekawsze wydarzenia dnia!

A co na deser?

SUPERGAME – podczas SUPERMISTRZOSTW nie zabraknie też dodatkowych rund ulubionej, darmowej zabawy wszystkich typerów – SUPERGAME JACKPOT! Wygrana w tej zabawie zawsze ma słodki smak!

Lubisz, jak wszystko jest ładnie podane?

NAJLEPSZA APKA – nie zapominaj, że APLIKACJA SUPERBET po prostu nie ma sobie równych! Jest SUPERSZYBKA, SUPERPRZEJRZYSTA, SUPERSTABILNA i zapewnia Ci szereg SUPERINFORMACJI. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak pyszne jest jej użytkowanie, to koniecznie musisz jej spróbować!

SMAKOWAŁO?
No i SUPER! Więcej informacji o superpromocjach znajdziesz na: https://superbet.pl/promocje-bonusow

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*