Mistrzowskie rozdanie Superbet – od teraz aż 1500 na start + dodatkowy bonus z kodem GIEKSA!

Dodano przez kosa | 1 września 2021 12:00
Licznik odwiedzin: 162

Czas na poważne zmiany w bonusie powitalnym Superbet. Równo rok funkcjonował bonus powitalny 500+50. Od ubiegłego tygodnia do zgarnięcia jest blisko trzykrotnie wyższa kwota, a do tego korzystniejsze warunki obrotu. Mają one skusić do tej pory nieprzekonanych, którzy dołączą do grona fanów aplikacji mobilnej Superbet. Przed Wami Super oferta na Start 1500+20+20 PLN.

.

Nowa oferta powitalna Superbet składa się teraz z trzech różnych bonusów. Pierwszy to bonus od depozytu 100% do 200 PLN. Aż 1300 PLN można zgarnąć w cashbacku, a kolejne 20 PLN instalując aplikację, która zbiera najpochlebniejsze opinie użytkowników, jest stale udoskonalana, zdobywa branżowe nagrody i najkorzystniejsze oceny w badaniach marketingowych. W dalszym ciągu rejestrując się z kodem GIEKSA dostajemy kolejny bonus 20 PLN.

Na plus zmieniły się także warunki obrotu bonusami. W przypadku bonusu od depozytu wystarczy tylko dwukrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8, gdzie zaliczane są także single. Podobne warunki ma cashback, a jego kwota zależna jest od bilansu gry w pierwszym tygodniu po rejestracji. Zgarnięcie 20 PLN jest jeszcze prostsze i wymaga wyłącznie pobrania i zalogowania się w aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od pierwszego depozytu. Tym razem obrót wyłącznie jednokrotny z kursem 1,80, a może być dokonany również singlem.

Sponsor kibiców GKS-u Katowice – Superbet to prawdopodobnie najaktywniejszy bukmacher w 2021 roku. Nieustannie ulepszana aplikacja mobilna to sztandarowy produkt marki. Podczas Mistrzostw Europy firma rozdała swoim graczom blisko 3 miliony PLN w nagrodach i gotówce! Superbet jest liderem polskiego rynku jeśli chodzi o dostarczanie gier „free to play”. W Super Spin i Super Game można regularnie zdobywać dodatkowe środki na grę bez ponoszenia żadnych kosztów.

Firma inwestuje także w kolejne projekty sponsoringowe (od lipca jest sponsorem głównym Górnika Zabrze), czy ekskluzywny punkt bukmacherski Superbet Premium Store. Korzystne zmiany w bonusie powitalnym, to kolejny krok do przekonania następnych fanów zakładów sportowych do odkrycia jakości marki!

My oczywiście także zachęcamy wszystkich fanów sportu do poznania aplikacji naszego bukmachera. Prócz całej masy ciekawych informacji i statystyk znajdziecie tam profil naszej redakcji i poznacie nasze meczowe typy, którymi regularnie się dzielimy!

Aplikację można pobrać na www.superbet.pl.

.

.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*