Media o meczu Olimpia Grudziądz-GKS Katowice: GieKSa w Grudziądzu

Dodano przez Witek | 30 września 2020 11:15
Licznik odwiedzin: 131

Zapraszamy do przeczytania fragmentów doniesień mediów na temat dzisiejszego meczu Olimpia Grudziądz – GKS Katowice.

 

sportdziennik.com – Skra ugości lidera, GieKSa w Grudziądzu

Dzisiejsza wizyta Chojniczanki pod Jasną Górą jawi się jako szlagier 6. kolejki. Katowiczanie poszukają punktów na boisku spadkowicza.

[…] Z podobnym zamiarem wybrał się do Grudziądza GKS Katowice. Jego piłkarze już wyczyścili głowy po ostatnim meczu z Pogonią Siedlce, w którym stracili dwa punkty w doliczonym czasie gry, remisując 2:2 po rzucie karnym.

– Nie ma sensu się nad sobą użalać. W tym sezonie jeszcze wiele można zyskać, dlatego wierzymy we własne siły. Postaramy się podnieść morale. Ten mecz na pewno nie będzie spacerkiem, ale nie usatysfakcjonuje nas nic oprócz zwycięstwa – podkreślił obrońca GieKSy, Grzegorz Rogala. Chęć powrotu na zwycięski szlak jest ogromna, tym bardziej że rywal jeszcze nie do końca jest zgrany, o czym przekonuje bilans dotychczasowym meczów. Latem z Olimpią pożegnało się 15 zawodników, a w ich miejsce zakontraktowano 17.

Trudno powiedzieć, jaki język obowiązuje w szatni spadkowicza, bo zasiadają w niej piłkarze… dziewięciu narodowości. Często podkreśla się uniwersalność języka futbolu, ale tym przypadku potrzeba czasu, zanim wszystko zacznie funkcjonować jak dobrze naoliwiony mechanizm. Już w ostatniej kolejce grudziądzanie byli bliscy całej puli, bo gola na 2:2 stracili w doliczonym czasie gry meczu z Hutnikiem w Krakowie.

Wyjściowa jedenastka GKS-u zostanie przemeblowana. Za czerwoną kartkę musi bowiem pauzować Michał Kołodziejski, którego na środku obrony zastąpi najpewniej Radek Dejmek. Doświadczony Czech wróci do składu po trzech spotkaniach.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*