Media o meczu GKS Katowice – Pogoń Siedlce: Iść za ciosem

Dodano przez Witek | 26 września 2020 09:55
Licznik odwiedzin: 251

W piątej kolejce rozgrywek II ligi GieKSa zmierzy się na stadionie przy ulicy Bukowej z drużyną Pogonią Siedlce. Zapraszamy do przeczytania fragmentów doniesień mass mediów na temat tego meczu.

 

sportsiedlce.pl – Prawdziwy test Pogoni. Siedlczanie z wizytą w Katowicach

[…] Pogoń do Katowic jedzie po dwóch zwycięstwach z rzędu. Siedlczanie w trzeciej i czwartej kolejce mierzyli się z beniaminkami, ogrywając najpierw Sokół Ostróda 1:0, a następnie Hutnik Kraków 2:1. Styl biało-niebieskich nie był imponujący, ale najważniejsze dla drużyny Bartosza Tarachulskiego jest to, że udało się dopisać do dorobku sześć oczek.

Przed Pogonią w sobotę pierwszy prawdziwy test. GKS jest jednym z głównych faworytów do awansu i też w dwóch poprzednich meczach zgarnął komplet punktów. Siedlczanie grali już z jednym bardzo wymagającym rywalem, czyli Chojniczanką Chojnice i przegrali 2:4. Wtedy jednak Pogoniści podkreślali, że nie byli w pełni formy m.in. przez to, że przez kilkanaście dni nie trenowali. Teraz Pogoń do Katowic pojechała po spokojnym tygodniu przygotowań i po pozytywnej informacji dotyczącej redukcji kary ujemnych punktów.

 

mkppogonsiedlce.pl – Przedłużyć passę w Katowicach

[…] Najbliższy rywal biało-niebieskich to jeden z faworytów do wygrania rozgrywek.

[…] Pogoniści po domowym zwycięstwie z Hutnikiem Kraków 2:1 chcą pójść za ciosem. Po 4 kolejce podopieczni Bartosza Tarachulskiego zajmują 14 miejsce z 3 punktami. W drużynie GKS występuje Piotr Kurbiel, w przeszłości piłkarz Pogoni.

 

dziennikzachodni.pl – GKS Katowice – Pogoń Siedlce: Iść za ciosem

Dwa zwycięstwa z rzędu sprawiły, że GKS Katowice znalazł się blisko czołówki tabeli. W sobotę będzie chciał się do niej wedrzeć pokonując Pogoń Siedlce.

[…] Goście rozpoczęli sezon z sześcioma ujemnymi punktami za proceder dopingowy. Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN przyjęła jednak odwołanie i zmniejszyła karę o połowę. Katowiczanie w spotkaniu z Polkowicami pokazali rosnącą formę.

– Momentami wyglądało to już tak, jakbym sobie życzył – przyznał trener Rafał Górak.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Bce — 26 września 2020 @ 13:41

    My chcemy widzieć walkę zaangażowanie i strzały z daleka na Bramę Pogoni. Stałe fragmenty żeby były dobrze wykorzystywane i Adrian miał pomoc do gry a nie zaś sam biegał po boisku. Bez pomocy flanek i nic nie będzie.
    Oby zwycięstwo.

 

Dodaj komentarz

*