Marzenia prysły, niczym mydlana bańka

Dodano przez GoT | 15 marca 2014 21:08
Licznik odwiedzin: 1672

Relacja z dzisiejszego tragicznego meczu będzie bardzo krótka, ponieważ ciężko zrelacjonować to co się wydarzyło.

Na boisko wyszła następująca jedenastka “piłkarzy”:

GKS: Dobroliński – Czerwiński, Kamiński, Napierała, Pietrzak – Wróbel, Duda, Fonfara, Pitry, Wołkowicz – Skrzypczak

DSCF8016

Jedyną okazję na bramkę w ciągu 94 minut spędzonych na boisku nasi piłkarze mieli z rzutu karnego. Jednak nawet ten element przerósł naszą drużynę, a dokładnie Sławomira Dudę, który trafił w sam środek bramki więc bramkarz gości bez żadnych problemów obronił te uderzenie. Trener w trakcie meczu przeprowadził podobno kilka zmian – na boisku pojawił się Goncerz, Zieliński oraz Gancarczyk jednak ich obecność na boisku była niezauważalna.

DSCF8035

Can-Pack widząc bezradność w poczynaniach naszego zespołu, wyprowadziło w 79. minucie  zabójczą kontrę, która dała im bardzo ważne trzy punkty w walce o utrzymanie.

To co się dziś wydarzyło, długo pozostanie w naszej pamięci, my kibice szybko nie wybaczymy piłkarzom tego, że odebrali nam (przynajmniej na jakiś czas) marzenia o ekstraklasie i skompromitowali nasz klub przed całą Polską. Ciężko będzie im teraz odbudować zaufanie kibiców.

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. elo — 17 marca 2014 @ 08:49

    załosna gra bez walki dajmy szanse juniorom to moze bedzie lepiej przynajmnie beda sie starac zeby pokazac swoje umiejetnosci bo z ta gra nie mamy co szukac w ekstraklasie…..

  2. ula — 16 marca 2014 @ 10:31

    I pomyśleć że mamy niby wysokie czwarte miejsce w tabeli,ale jakby odwrócić tabelę ,to mamy czwarte miejsce,tyle,że od końca,masakra

  3. Igor — 15 marca 2014 @ 23:23

    Te 6 punktów powinno być na naszym koncie a jest 0… Panowie piłkarze chyba na urlopach uwierzyli, że są już w ekstraklasie. Niestety umiejętności jeszcze nie te. NIE WIERZĘ by z tymi ludźmi można walczyć o ekstraklasę. Pisałem jesienią, że tak wysokie miejsce w tabeli było efektem słabości rywali a nie naszych umiejętności. Miałem rację. Proponuję prezesowi by obciął im pensje o połowę, jak się nie podoba to droga wolna, im szybciej odejdą przypadkowi ludzie, tym lepiej. Trzeba budować zespół, bo do ekstraklasy w tym sezonie nie wejdziemy, a do strefy spadkowej daleko, więc można eksperymentować.

 

Dodaj komentarz

*