Marcin Kochanek arbitrem głównym hitu kolejki w Łodzi

Dodano przez roberts | 17 października 2019 18:03
Licznik odwiedzin: 387

Sędzią głównym hitowo zapowiadającego się meczu Widzewa Łódź z GKS-em Katowice będzie Marcin Kochanek z Opola. Na liniach asystować mu będą Daniel Szpila i Maciej Kosarzecki, a w rolę arbitra technicznego wcieli się Bartosz Owsiany.

Dla Marcina Kochanka będzie to drugi mecz z udziałem GieKSy, który poprowadzi w tym sezonie. Po raz pierwszy w aktualnych rozgrywkach spotkaliśmy się z tym sędzią w 5. kolejce, kiedy to mierzyliśmy się na Bukowej z Olimpią Elbląg (1:1). W tamtym meczu arbiter z Opola 5 razy zmuszony był do upomnienia zawodników obu klubów kartkami.

Także dla Widzewa Łódź sobotni mecz będzie drugą okazją w sezonie, by spotkać się z tym rozjemcą. Niespełna miesiąc temu we Wronkach Marcin Kochanek „gwizdał” łodzianom w wyjazdowym starciu z rezerwami Lecha Poznań. W tamtym spotkaniu pokazał on 6 żółtych kartek oraz podyktował rzut karny. O dziwo nie była to jednak „jedenastka” dla ekipy trenera Marcina Kaczmarka, którzy jak wiemy w tym sezonie pomimo zaledwie 13 rozegranych kolejek, ustawiali już piłkę na wapnie aż 7 razy.

Sobotni mecz Widzewa z GieKSą będzie piątym meczem w tym sezonie dla 28-letniego sędziego z Opola. Kochanek może się „pochwalić” dość wysoką średnią pokazywanych kartek na mecz, która wynosi dokładnie 5. W sumie w czterech spotkaniach pokazał ich 20 oraz 3 razy pokazywał na jedenasty metr.

Raport kartkowy

Oba zespoły przystąpią do sobotniej rywalizacji bez osłabień personalnych spowodowanych nadmiarem uzbieranych kartek. Jednak w naszym zespole szczególnie uważać w meczu z Widzewem będą musieli Michał Gałecki i Grzegorz Rogala, ponieważ każde następne napomnienie wyeliminuje ich z następnego spotkania, które rozegramy na Bukowej z Pogonią Siedlce.

Stan kartek po 13. rozegranych kolejkach:

Kacper Michalski – 5 ŻK + 1 CK
Michał Gałecki – 3 ŻK
Grzegorz Rogala – 3 ŻK
Szymon Kiebzak – 2 ŻK
Bartosz Mrozek – 2 ŻK
Zbigniew Wojciechowski – 2 ŻK
Maciej Stefanowicz – 2 ŻK
Jakub Habusta – 2 ŻK
Arkadiusz Woźniak – 1 ŻK
Radek Dejmek – 1 ŻK
Łukasz Wroński – 1 ŻK
Mateusz Kompanicki – 1 ŻK
Kacper Tabiś – 1 ŻK
Daniel Rumin – 1 ŻK
Patryk Grychtolik – 1 ŻK

Pogoda

Mecz będzie rozgrywany przy częściowo zachmurzonym niebie, a temperatura oscylować będzie w granicach 15 stopni Celsjusza. Szanse na opady deszczu są praktycznie zerowe.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*