Lubin w drodze do ekstraklasy, GieKSa coraz niżej

Dodano przez Błażej | 5 kwietnia 2015 11:53
Licznik odwiedzin: 1888

O świątecznej kolejce chcielibyśmy wszyscy jak najszybciej zapomnieć, bowiem GieKSa przegrała kolejny mecz w tym roku. Tym 3 punkty kosztem naszych piłkarzy zdobyły Wigry Suwałki.

W innych meczach można powiedzieć bez większych niespodzianek. Święta na pewno będą radosne w Lubinie gdzie Zagłębie na wyjeździe rozbiło Stomil 4:1. Kolejna wygrana pokazała, że remis z Siedlcami to mały wypadek przy pracy, jakim jest awans do TME. Radość tym większa, że rywale do awansu tracą dystans. Zarówno Wisła jak i Nieciecza tylko zremisowały swoje mecze. Obie drużyny podzieliły się punktami odpowiednio z Dolcanem i Arką. Wynik, jaki padł w obu tych meczach to 1:1.

Odrodziła się Olimpia Grudziądz, która wygrała drugi mecz z rzędu, tym razem rywalem była rozbita, Bytowia, która pod wodzą nowego trenera Kafarskiego uległa 0:3 graczom z Grudziądza. Warto podkreślić, że Bytowia w tym roku jeszcze nie strzeliła bramki. Kolejny dobry mecz u siebie rozegrała Chojniczanka. Tym razem 2:1 wygrała z Sandecją i potwierdziła tym samym swoją dobrą formę w ostatnich meczach. Deklasacja w Legnicy. Trener Stawowy musiał przełknąć naprawdę gorzką pigułkę, bo jego były zespół Miedź Legnica rozbił Widzew 6:1. Błysnął w tym meczu Szczepanik, który strzelił, hat-tricka. Kolejna porażka Tychów tym razem w Świnoujściu sprawia, że łatwej drogi do utrzymania zespół trenera Hajty mieć nie będzie. Zawód w Siedlcach gdzie Pogoń po dobrym meczu w Lubinie liczyła na 3 punktu z Chrobrym. Głogowianie ostatnio formą nie imponowali, ale w świątecznej kolejce sprawili radość kibicom i wygrali 2:0.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*