Licytacje dla Karolka

Dodano przez kosa | 16 kwietnia 2020 08:00
Licznik odwiedzin: 685

Wśród trójkolorowej społeczności ruszyła pomoc dla Karola syna Marcina i Dagmary. Marcin to kibic GieKSy, który pomagał naszej redakcji, będąc kilka razy kierowcą na meczach wyjazdowych. Wesprzeć zbiórkę można poprzez wpłatę na portalu zrzutka lub licytacje na grupie na Facebooku.

Do specjalnej grupy na portalu Facebook można dołączyć tutaj. Każdy może wystawić gadżet/usługę na licytacje (przed zrobieniem tego prosimy zapoznać się z regulaminem). Na aukcjach znajdziecie unikatowe bluzy, szale, piłki czy kij hokejowy. 

Jeśli ktoś nie ma zamiaru brać udziału w licytacjach, to może wesprzeć Karolka poprzez wpłatę na portalu zrzutka (tutaj). Poniżej prezentujemy opis przygotowany przez rodziców:

Karol urodził się 18 maja 2019 roku w 30. tygodniu ciąży jako wcześniak. Bardzo szybko po porodzie stwierdzono u niego wadę genetyczną – Zespol Downa. Ze względu na obniżone napięcie mięśniowe, wcześniactwo oraz wrodzoną cytomegalię w chwili obecnej jest pod opieką wielu specjalistów terapeutów, oraz rehabilitantów, którzy wspomagają jego rozwój (Neonatolog, Kardiolog, Okulista, Audiolog, Neurolog, Logopeda). Karol to cudowny i pogodny chłopczyk, który od urodzenia zaskakuje nas – swoich rodziców – siłą i determinacją. Dzięki rehabilitacji i konsultacji lekarskich – my jako rodzice – możemy mu zapewnić lepszą przyszłość. Przyszłość, w której będzie mógł być samodzielny.

Jeśli możesz, wesprzyj Karola, aby mógł postawić swoje pierwsze kroki w tym pięknym świecie.

Każda najdrobniejsza kwota to duże wsparcie, aby nasz syn miał możliwość rozwoju.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia!

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*