Kto pierwszy ten lepszy, czyli Trójkolorowa Ligota!

Dodano przez GoT | 4 czerwca 2014 14:43
Licznik odwiedzin: 3629

Kontynuujemy trójkolorowy tydzień w katowickich przedszkolach. Wczoraj Female Elite’64 ze wsparciem Stowarzyszenia „SK 1964” oraz klubu odwiedzili Miejskie Przedszkole nr 16 na Ligocie! Tym razem ekipa prowadząca była szczególnie mocna, bo dołączyli do nas również kibice Trójkolorowej Ligoty!

79 dzieciaków, 4 grupy i 1000000% procent GieKSiarskiej energii – tak w liczbach można przedstawić tę wizytę 🙂 Dzieciaczki zostały podzielone na dwie grupy starsze i młodsze w których organizowano zajęcia. Maluchy z pomalowanymi buźkami zjawili się na specjalnie przygotowanej na ten dzień salce w przedszkolu. Nie brakowało na niej specjalnych ozdób w jedynych, słusznych barwach!

Każde spotkanie zaczynaliśmy od szansy na porozmawianie z piłkarzami GKS Katowice – Bartoszem Kucharskim i Dawidem Ślusarczykiem. Następnie każde dziecko miało okazję strzelić piłkarzom bramki – wyłowiliśmy wzorkiem kilka przyszłych talentów i musimy o tym poinformować trenerów naszych juniorów.

Po strzałach na bramkę nie przerywaliśmy zabaw z piłką i zorganizowaliśmy gry zespołowe. U starszych dzieci było to podawanie piłek nad głowami. Młodzi nie oszukiwali i zarówno „Muminki” jak i „Skrzaty” doskonale dały sobie radę z zachowaniem zasad „fair play” 🙂 Wśród najmłodszych podjęliśmy ryzyko chaosu i zorganizowaliśmy mini-mecze piłki nożnej. Dwie grupy – „Smerfy” i „Puchatki” zostały przez prowadzące akcję podzielone na grupki 4 osobowe a następnie trafili pod opiekę piłkarzy z którymi zagrali w krótkie mecze. I mimo młodego wieku który znacznie utrudniał zrozumienie zasad gry – udało się!

Jak zawsze nauczyliśmy też najmłodszych głośnego śpiewania „GKS KATOWICE!”. Jesteśmy pewni że cała Ligota o tym usłyszała i już wie kto rządzi na dzielnicy 🙂

Najmłodsi fanatycy zostali również obdarowania balonami i klubowymi gadżetami, a także zrobili sobie wspólne zdjęcia z piłkarzami i kibicami GieKSy. Na osłodzenie kibice z Ligoty wręczyli każdemu dziecku czekoladę, co na pewno nie zostanie zapomniane przez młodzików 🙂

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie Dyrekcji i personelowi przedszkola, a także liczymy na więcej spotkań i dalsza współpracę. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

P.S.: KTO PIERWSZY TEN LEPSZY! 🙂

no images were found

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*