Koszulki meczowe, bluzy casual i karafki

Dodano przez kosa | 4 grudnia 2020 06:00
Licznik odwiedzin: 564

W sklepie kibiców „Blaszok” pojawiły się nowe gadżety. Początek grudnia to dobry czas, by zaopatrzyć się w trójkolorowe prezenty świąteczne.

Dobrym prezentem świątecznym dla każdego kibica GKS Katowice są koszulki meczowe. Piłkarskie i siatkarskie są dostępne we wszystkich rozmiarach w cenach odpowiednio 169 i 99 złotych. Jeśli myślicie o prezencie w postaci spersonalizowanej koszulki hokejowej lub piłkarskiej to pospieszcie się – sklep gwarantuje dostarczenie takiej koszulki przy zamówieniu złożonym do 10 grudnia. Cena koszulek meczowych spersonalizowanych to 199 złotych.

Jeśli ktoś preferuje ubrania bardziej casualowe to w tym roku powinien być usatysfakcjonowany. Do sprzedaży trafiła bluza Katowice Casuals w cenie 149 złotych.

Do sklepu dotrze też dziś nowa partia karafek w cenie 80 złotych. Tutaj polecamy się naprawdę pospieszyć, bo pierwsza partia rozeszła się w ciągu… trzech dni. Do karafek idealnie pasują szklanki w cenie 40 złotych za dwie sztuki. 

Zakupy w sklepie „Blaszok” zrobicie stacjonarnie (ul. Św. Stanisława 8 w Katowicach) lub internetowo (www.Blaszok.pl, wszystko poza szkłem). Sklep w Katowicach otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

Przypominamy także, że w sprzedaży są plakaty formatu A3 z koszulkami meczowymi GKS Katowice oraz gadżety, o których już pisaliśmy wcześniej (tutaj). Oprócz tego kupicie wiele innych produktów (w tym nowości) – pościele, kieliszki, kubki, kominy, kurtki. Polecamy obserwować media społecznościowe sklepu – Facebook i Instagram

..

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*