[KONFERENCJA] Górak: “Tak stracona bramka to siara”

Dodano przez Toczmek | 17 września 2022 19:48
Licznik odwiedzin: 699

Po zremisowanym spotkaniu odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli trener Rafał Górak oraz zastępca trenera Dominika Nowaka, Przemysław Pitry.

Przemysław Pitry: Na pewno remis 1-1 nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn. Wydaje mi się, że remis jest sprawiedliwy. Pierwsza połowa pod nasze dyktando – oddaliśmy dużo strzałów i byliśmy groźni. Straciliśmy bramkę po jednym ataku rywali. W drugiej połowie role się zmieniły – staraliśmy się grać w ataku szybkim, mieliśmy swoje okazje, niewiele zabrakło. Na pewno żaden z nas nie jest zadowolony z wyniku.

Rafał Górak: W takich meczach zawsze gra się o trzy punkty, żeby wygrać. Różnie potem jest, niekiedy jest trudniej, niekiedy się w ogóle nie udaje i jest źle, a dziś było wszystkiego po trochę. Pierwsza połowa mogła być nieco lepsza w naszym wykonaniu. Wyrównaliśmy i uzyskiwaliśmy przewagę. Niestety wygrać się nie udało, to jest sól tego wszystkiego, mówimy o tym, który zawodnik coś strzeli. Dziś niestety nie strzeliliśmy. Jestem zadowolony z gry w drugiej połowie, a stracona bramka to siara.

Pytanie o występ Szczuki.
Górak:
Walczymy o to, żeby młodzieżowcy toczyli swoją walkę. Numerem 1 jest Kudła, ale nasi młodzieżowcy muszą sobie zdać sprawę z tego, że w bramce może pojawić się młodzieżowiec. Ja mam pretensje do samego przepisu, do naszych piłkarzy nie. Rzeczywiście dziś stwierdziłem przed meczem, że taki stan będzie dziś najlepszy. Dziś taką szansę dostał Patryk. Dostał szansę Alan, Brzoza czy Daniel. Ja się dziwie, że taki przepis ktoś wymyślił, natomiast mamy takie z tym dywagacje. Musiałem z Dawidem o tym rozmawiać, jestem przekonany, że doskonale się rozumiemy.

Pytanie o błędy Arkadiusza Jędrycha dziś i w ostatnim meczu.
Górak
: Wiadomo, że w środku mamy pięciu obrońców. Każdy mecz analizujemy. Pozycja w moich oczach jest bezapelacyjna. Bez niego nie zrobimy rozwoju. Jak będzie takie błędy popełniał, to po prostu straci miejsce w drużynie, ponieważ na dłuższą metę nie można wielokrotnie popełniać takich błędów.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Kamel — 18 września 2022 @ 13:49

  chca ino kolyjny ros pedziec,co fussball es ofensywny sport – “siara” to es 14 toruw no 11 spieluw , to som texty – niy wygrywomy bo oni wciypli tor.trener – szanuja twojo robota ale ze kozdom tokom godkom odbiyrosz mi argumenty.

 2. Mleczak — 18 września 2022 @ 10:28

  Polska piłka jest w takim miejscu, bo właśnie polscy trenerzy nie potrafią stawiać i promować młodych, talentu naszym nie brakuje. Ktoś to zauważył i niejako wymusił na klubach rozwój polskich piłkarzy, przeciętniacy i nieudacznicy wolą krytykować przepis niż zmienić swoje podejście, zderzyć się z problemem i znaleźć skuteczne rozwiązanie, które nie będzie doraźne.

  Gańba trenerze/dyrektorze/prezesie bo znowu mamy przeciętną drużynę, chyba że tak właśnie musi być i jesteście tam gdzie chcieliście być, właściciel chciał, w takim razie gratuluje wykonania zadania, dziękuje i żegnam, bo my kibice mamy większe ambicje!

 3. Łukasz Z. — 17 września 2022 @ 20:24

  Trenerze mamy młodzieżowców jakich mamy. Ten przepis działa już parę lat więc proszę przestać się dziwić! Dlaczego nie gra Alan Bród? Przecież się sprawdził w pierwszych meczach i jest nasz! Nie promujmy piłkarzy innych drużyn tylko stawiajmy na swoich. Co do Jedrycha i reszty obrony mnie się wydaje, że są najsłabszym ogniwem chociaż grają ze sobą długi czas i powinni już zatrybic. Niestety tak nie jest co świadczy o ich klasie.

 

Dodaj komentarz

*