Kolejne przedszkole jest NASZE!

Dodano przez GoT | 11 września 2014 13:00
Licznik odwiedzin: 3138

Wczoraj na Osiedlu Witosa, w okolicach Przedszkola nr 85 z całą pewnością nikt nie wątpił jakie barwy są najpopularniejsze w okolicy!

Placówkę odwiedzili bowiem specjalni goście prosto z katowickiego klubu. Oczywiście, chodzi tutaj o kontynuację akcji prowadzonych przez grupę Female Elite’64 we współpracy z klubem GKS Katowice oraz Stowarzyszeniem “SK 1964”. Po efektownej oprawie z “małolatami” na sektorze drugim, grupa FE’64 wznawia akcję w przedszkolach i szkołach podstawowych i zapewniamy, że to dopiero początek działań w tej rundzie!

Dzisiejsze przedszkole odwiedził również z nami Kamil Cholerzyński – pomimo kontuzji na ostatnim spotkaniu przy Bukowej. “Kufel” opowiadał naszym młodym kibicom o swojej piłkarskiej karierze.

Nie zabrakło kibicowskiego akcentu, który z cała pewnością najbardziej bawi rozbrykanych najmłodszych – krótkiej lekcji przyśpiewek. W tej rywalizacji wygrała grupa… dziewczynek. Wygląda więc na to, że działalność Female Elite’64 wpływa na coraz młodsze grupy kibiców!

Dzieci zostały także obdarowane sporą ilością klubowych gadżetów oraz zagrały w gry zespołowe – w tym uwielbiane rzuty karne. Razem z piłkarzem przeszli też krótki trening, po którym rozegrali miedzy sobą mini-mecz.

Dziękujemy Dyrekcji przedszkola, wszystkim biorącym udział w akcji, a przede wszystkim DZIECIAKOM – za niesamowite zaangażowanie!

Niebawem zdobędziemy kolejne dzielnice wśród najmłodszych, tymczasem zapraszamy do oglądania zdjęć z wczoraj!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. piotr — 12 września 2014 @ 16:00

    a kaj gieksik???:):):):):):)

 

Dodaj komentarz

*