Kiepsko, nadal kiepsko

Dodano przez Shellu | 19 września 2012 20:47
Licznik odwiedzin: 1056

GKS Katowice udając się do Świnoujścia nie miał większych szans na zwycięstwo. Katowiczanie słabo spisywali się w poprzednich meczach, Flota wręcz przeciwnie – w siedmiu pierwszych kolejkach wygrała wszystko i to nie tracąc bramki. Dodatkowo nad morze zespół udawał się osłabiony kontuzjami Michala Farkasa, Bartłomieja Chwalibogowskiego i Dominika Kruczka. Trudno było liczyć na zwycięstwo z rozpędzoną Flotą.

Trener Rafał Górak tym razem desygnował do gry i Rafała Kujawę i Denissa Rakelsa. Nie grali oni jednak razem w ataku, Kujawa zasilił linię pomocy. Zmiana nastąpiła też na flankach w obronie – wspomnianego Farkasa zastąpił Alan Czerwiński, Bartosza Sobotkę natomiast – Damian Kaciczak.

Mecz od początku był wyrównany, ale obie ekipy nie stwarzały sobie sytuacji. Najgroźniejsza była chyba próba lobowania Sabeli i strzał w poprzeczkę. GKS próbował konstruować ataki pozycyjne, ale tradycyjnie nic z tego nie wychodziło. A jednak… W 33. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło na głowę Adriana Napierały, który dał prowadzenie gościom. No końca pierwszej połowy nic ciekawego się już nie wydarzyło.

W drugiej połowie przez długi czas wydawało się, że GKS wyjedzie ze Świnoujścia ze zdobyczą punktową. Jednak w 70. minucie po zamieszaniu podbramkowym piłkę do siatki wepchnął Olszar. Kilka minut później bardzo ładnym precyzyjnym strzałem popisał się wprowadzony chwilę wcześniej Patryk Fryc. A w doliczonym czasie gry, Kaciczak próbując ratować sytuację, niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki, ale nie można mieć do niego pretensji.

GKS zasłużenie przegrał, bo posiadanie piłki, wymiana podań między obrońcami nie jest punktowana. Flota nie grając nic wielkiego potrafiła przeprowadzić kilka akcji i strzelić trzy bramki. To nie świadczy dobrze o naszej drużynie, która chyba znów jest rozbita i w beznadziejnej kondycji psychicznej.

Teraz czeka nas mecz prawdy z Polonią Bytom. Mecz na przełamanie, mecz o 6 punktów.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Kamil — 20 września 2012 @ 08:00

    dziwni mnie to ze potrafia zagrac super 1 polowe poto zeby 2 polowe zaprzepascic tak az slow brakuje

 

Dodaj komentarz

*