[KIBICOWSKI RAPORT] Karnety, muzyka, grafy

Dodano przez kosa | 9 września 2020 08:00
Licznik odwiedzin: 502

Za nami bardzo słaby tydzień. Większość z nas odmierza już czas do najbliższego meczu więc może stąd lekkie rozleniwienie. Na kilku naszych fan clubach spotkano kibiców wrogich nam klubów ze Śląska i Małopolski z puszkami, jednak na odpowiedź nie trzeba było długo czekać i kilka osiedli zmieniło barwy na trójkolorowe. Kilka dzielnic i FC napotkało też w ostatnim tygodniu wrogich kibiców na swoich rejonach, co też nie pozostało bez odpowiedzi.

Na większości dzielnic i FC ostatni tydzień to spotkania dzielnicowe i „dobijanie” karnetów na Blaszok. Ciężkie to będzie zadanie w tym roku dla przedstawicieli dzielnic, ale mamy nadzieję, że nasza wierność zostanie kiedyś wynagrodzona!

1. Na profilu Instagramowym „Bogucice Bastion GieKSy” można było odsłuchać zapowiedź nowego kibolskiego kawałka – „Stadionowi Bandyci” Czekamy na pełną wrzutkę i zapraszamy do sprawdzenia całego repertuaru z tej dzielnicy.

.
.
2. Kibole z Witosa i Załęża zaprezentowali swoje nowe prace.

..

3. Banik obchodził 98. urodziny! Na większości naszych profili w mediach społecznościowych można było znaleźć życzenia, grafy, oprawy i inne materiały nawiązujące do święta naszych czeskich braci!

.

4. Powstało kilka mniejszych prac na naszych rewirach!

..

Liczymy, że więcej wydarzy się w przyszłym tygodniu, bo w końcu rusza sezon, a nic tak nie pobudza fanatyka jak cotygodniowy rytuał meczowy! Widzimy się w niedziele o 19:00 na Blaszoku!

BGC64

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*